Binance zaprzecza zarzutom manipulacji na rynku | Wiadomości | CrypS.

Binance zaprzecza zarzutom manipulacji na rynku

Konrad Juszczyk
Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii

Giełda kryptowalut Binance wypowiedziała się przeciwko zarzutom manipulacji na rynku i powiedziała, że ​​„zastrzega sobie prawo do wniesienia sprawy do sądu w celu ochrony własnych interesów”.

Binance i rzekome manipulacje rynku

Największa giełda kryptowalut na świecie Binance odpiera zarzuty o manipulacjach rynkowych. W poniedziałek Binance opublikowało wątek na Twitterze, podkreślający, że firma nigdy nie manipulowała rynkiem, ani nie handlowała przeciwko użytkownikom giełdy.

Oświadczenie pojawia się po tym, jak użytkownik Twittera @RealFulltimeApe stwierdził w sobotę, że Binance celowo pompuje/zrzuca cenę i gra przeciw swoim klientom. Użytkownik Twittera twierdzi, że jest byłym inżynierem Big Data na Binance i „wkrótce dostarczy dowód”, jednak żadne informacje nie zostały jeszcze udostępnione, a konto na Twitterze zostało skasowane. Cały wątek został zapisany na Reddicie i tam też toczy się dyskusja na ten temat.

Manipulacje rynkowe na Binance

Warto dodać, że wcześniej grupa międzynarodowych traderów złożyła pozew przeciwko Binance, zarzucając jej brak zapewnienia dostępu do infrastruktury podczas szczytowych obciążeń i tym samym wielomilionowych strat. Trzeba również w tej sytuacji podkreślić, że Binance obecnie stara się o prawne uregulowanie platformy, stąd też takie działania są mocno nie na rękę firmy.

Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.