Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.06.21]
 • Brave uruchamia swoją wyszukiwarkę skupioną na prywatności
  Przeglądarka bazująca na prywatności użytkowników, która domyślnie blokuje strony internetowe przed śledzeniem, postanowiła uruchomić swoją wyszukiwarkę.
 • Zespół Polywhale porzuca projekt wart 100 milionów dolarów
  Polywhale Finance, pierwszy w historii projekt yield farmingu zbudowany na blockchainie Polygon został porzucony przez swój zespół. Powołał się on na złą tokenomię oraz warunki rynkowe. Istnieją jednak przesłanki, że był to klasyczny „rug pull”.
 • Opozycja wnosi pozew przeciwko rządowi Salwadoru
  Salwadorska partia Farabundo Martí National Liberation Front (FMLN) wsparła publiczny pozew przeciwko rządowi. Jego celem jest zniesienie ostatnio wprowadzonej ustawy, która sprawiła, że BTC stał się prawnym środkiem płatniczym w tym kraju. FMLN uważa, że jest ona niezgodna z konstytucją.
 • Bitfarms stracił ponad 7% w pierwszym dniu handlu na Nasdaq
  21 czerwca rozpoczął się obrót akcjami spółki wydobywczej Bitfarms na Giełdzie Papierów Wartościowych Nasdaq. Na tle spadku bitcoina, wartość akcji Bitfarms spadła o 7,3%.
 • Europejscy regulatorzy ostrzegają przed kryptowalutami
  Organy nadzoru w Europie bacznie przyglądają się branży aktywów cyfrowych zgłaszając wszystkie podejrzenia, ostrzegając konsumentów.
 • Platforma do handlu NFT Rarible zebrała 14,2 miliona dolarów
  Platforma do handlu niewymiennymi tokenami Rarible zakończyła rundę finansowania serii A w wysokości 14,2 miliona dolarów. Rarible wykorzysta zebrane środki na rozbudowę zespołu, opracowanie aplikacji mobilnej i protokołu sieciowego open source. Ten ostatni pomoże użytkownikom tworzyć użytkownikom własne projekty NFT.
 • Firma powiernicza pozwana za utratę kluczy do 38 000 ETH
  Zajmująca się przechowywaniem kryptowalut firma Fireblocks, została pozwana przez swojego klienta – spółkę StakeHound. Szwajcarska platforma stakingowa zarzuca jej utratę kluczy do 38 178 ETH o wartości $76 470 534.
 • Iran skonfiskował 7000 koparek
  Irańskie władze skonfiskowały około 7000 koparek krypto. Przejęcie urządzeń jest następstwem decyzji irańskiego rządu, aby zwalczać nielegalne wydobycie.
 • Giełda Upbit oskarżona o naruszenie patentu
  Upbit, jedna z największych giełd kryptowalut w Korei Południowej, stanęła przed pozwem wniesionym przez fundację uniwersytecką o naruszenie praw własności intelektualnej. Seoul University Industry Cooperation Fund twierdzi, że platforma handlowa naruszyła patent na swój „system i algorytm elektronicznego portfela bezpiecznych transakcji”.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.