Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.04.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (23.04.2021) - CrypS
 • Rynek kryptowalut traci 250 miliardów dolarów w ciągu 24 godzin
  Dzisiejszy dzień był ogólnie trudny dla rynków, a większość aktywów odnotowała spadki pośród ogólnego epizodu paniki. Największa na świecie kryptowaluta mocno spadła i jej kurs wynosi obecnie $49 817. Dowiedz się czym było to spowodowane oraz czy czeka nas poważniejsza korekta.
 • Brazylijski kościół IURD: bitcoin i blockchain to dzieło szatana
  Brazylijski odłam kościoła zielonoświątkowców naświetlił powiązania pomiędzy bitcoinem, szatanem i totalitaryzmem. Nagranie zatytułowane jako „Blockchain, Bitcoin i znak bestii!” pojawiło się wczoraj na kanale twórcy wspólnoty na YouTube.
 • Turecki Mt. Gox? Giełda Thodex wstrzymała działalność, a jej CEO zniknął
  Giełda kryptowalutowa Thodex wstrzymała swoją działalność, pozostawiając klientów z pytaniami. Czy mamy do czynienia z turecką wersją Mt. Goxa?
 • Tokeny giełdowe Binance wpadły pod lupę regulatorów
  U.K. Financial Conduct Authority (FCA) ma obawy, czy nowa funkcja handlu akcjami Binance jest zgodna z przepisami dotyczącymi papierów wartościowych.
 • Norwegia rozpocznie testy waluty cyfrowej po 4 latach badań
  Norges Bank oficjalnie ogłosił w piątek, że będzie przeprowadzał testy CBDC w ciągu najbliższych dwóch lat na podstawie rekomendacji wewnętrznej grupy roboczej.
 • Seul skonfiskował kryptowaluty warte 22 miliony dolarów
  Rząd Seulu przechwycił 25 miliardów wonów (22 miliony dolarów) cyfrowej waluty od osób fizycznych i dyrektorów korporacji, którzy unikali podatków.
 • Wyciekły dane karty Nvidia RTX 3080 Ti
  Seria kart graficznych Nvidia RTX 30 była przedmiotem niekończących się plotek, odkąd firma ogłosiła, że ​​dostarczy swoje najnowsze GPU z wbudowanym ogranicznikiem wydobywania ETH. Seria błędów jednak spowodowała, że ​​ogranicznik wydobycia został cofnięty przez hakerów, a następnie całkowicie usunięty przez jedną z aktualizacji sterownika Nvidii. Do internetu wyciekły zrzuty ekranu, które pokazują szybkość mieszania na poziomie 118 Mh / s. Jest to ponad czterokrotnie więcej, niż pierwotnie miały być zdolne do tego ograniczone karty.
 • Rekordowa popularność kryptowalut w Nigerii
  Spośród 74 krajów ujętych w globalnym raporcie wykorzystania kryptowalut opracowanym przez Statista, najwyższy poziom użycia lub posiadania kryptowalut zanotowano w Nigerii. Z danych wynika, że w Nigerii kryptowalutami posługuje się 32% ankietowanych, co jest prawdopodobnie najwyższym wynikiem w Afryce.
 • Potężny fundusz inwestycyjny wspiera Krakena
  Fundusz inwestycyjny RIT Capital Partners o wartości 5,3 mld USD nabył udziały w giełdzie kryptowalutowej Kraken. Może być to częściowo związane z potencjalnym wejściem Krakena na giełdę.
 • Norweski urząd skarbowy chce, aby inwestorzy deklarowali swoje krypto zarobki
  Norweski Urząd Skarbowy chce, aby ludzie dobrowolnie zgłaszali swoje zarobki w kryptowalutach przed upływem kwietniowego terminu składania zeznań podatkowych.
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (23.04.2021) - CrypS
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.