Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.10.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.10.21]
 • FTX osiąga wycenę 25 miliardów dolarów
  Startup kryptograficzny FTX Trading wyceniony na 25 miliardów dolarów po mega rundzie finansowania, do której dołączyo kilku wiodących inwestorów.
 • SEC zatwierdza bitcoinowe ETF na kontrakty futures firm VanEck i Valkyrie Investments
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zatwierdziła wniosek o uruchomienie bitcoinowego ETF na kontrakty futures złożony przez firmę VanEck. Decyzja wchodzi w życie 23 października, a rozpoczęcie notowań zaplanowano na poniedziałek 25 października.
 • FATF opublikuje wytyczne dotyczące kryptowalut
  Grupa Specjalna ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (FATF) wkrótce opublikuje swoje zrewidowane wytyczne dla firm kryptowalutowych. Takie informacje przekazał przewodniczący FATF Marcus Pleyer po ostatnim spotkaniu grupy, na którym ustalono, że wytyczne zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.
 • PayPal rejestruje największy wolumen handlu BTC
  Wolumen obrotu bitcoinami (BTC) na platformie PayPal osiągnęła 145,60 mln USD 20 października.
 • Bitomaty w sklepach Walmart! Sieć zainstalowała 200 maszyn, w planach 8000
  Bitomaty pojawiły się po cichu w 200 sklepach sieci Walmart. Największy sprzedawca detaliczny na świecie planuje otworzyć 8000 punktów umożliwiających zakup bitcoinów za gotówkę. Informację potwierdziła dyrektor ds. komunikacji spółki – Molly Blakeman.
 • Lista oczekujących na portfel kryptowalut Robinhood osiąga 1 milion osób
  Ponad milion użytkowników internetowego brokera Robinhood dołączyło do listy oczekujących portfela kryptowalutowego w fazie rozwoju.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.10.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.