Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.12] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.12]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto Cryps 18.12
  • Na Pornhub zapłacisz teraz tylko kryptowalutami

Po tym jak VISA i MasterCard przestały obsługiwać płatności na popularnym portalu dla dorosłych, serwis zaczął akceptować wyłącznie przelewy kryptowalutowe.

  • Światowe Forum Ekonomiczne publikuje raport dot. kryptowalut

Światowe Forum Ekonomiczne i jego skoncentrowany na kryptowalutach oddział – Global Future Council, opublikował wczoraj swój inauguracyjny raport, podkreślający znaczenie kryptowalut.

  • Popularna raperka rozdaje 1 mln USD w BTC na Cash App

Amerykańska gwiazda muzyki Megan Thee Stallion połączyła siły z Cash App od Square, rozdając 1 milion dolarów w bitcoinach (BTC) na Twitterze.

  • Według Goldman Sachs wzrost BTC, nie zaszkodzi tradycyjnym aktywom jak złoto

Jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie, Goldman Sachs, podobno wysłał notę ​​do inwestorów, zapewniając swoich klientów, że Bitcoin nie stanowi egzystencjalnego zagrożenia dla złota. W związku z nowymi rekordami wszech czasów BTC, globalni inwestorzy coraz częściej przechodzą na inwestycję w najpopularniejszą kryptowalutę na świecie.

  • Kanadyjski ekonomista nazywa Bitcoin ogromną bańką

David Rosenberg, prezes i główny ekonomista firmy Rosenberg Research, skrytykował bitcoina i nazwał go „ogromną bańką”. Dodał, że złoto jest lepszą inwestycją niż Bitcoin. Według niego ludzie tak naprawdę nie znają przyszłej podaży bitcoina i istnieje wiele nieporozumień dotyczących tej kryptowaluty.

  • Gerard Pique inwestuje w blockchainową grę NFT Sorare

Sorare zebrał kolejne 3,6 miliona dolarów do swojego kapitału zalążkowego. Tym razem inwestycja pochodzi od piłkarza Barcelony Gerarda Piqué i amerykańskiego funduszu Cassius Family.

  • Projekt DeFi Warp Finance stracił prawie 8 mln USD

Zdecentralizowana platforma Warp Finance została dotknięta atakiem zaledwie 8 dni po uruchomieniu platformy. Zespół projektu oszacował straty na około 7,7 miliona dolarów, a wynikają one z serii pożyczek błyskawicznych, które wykorzystały luki w protokole firmy.

Podsumowanie dnia w krypto Cryps 18.12reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.