Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.08.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.08.21]
 • SushiSwap mogło zaoszczędzić 350 mln USD dzięki etycznemu hakerowi
  Analityk ds. bezpieczeństwa z firmy Paradigm, znany na Twitterze jako Samczsun, zdołał uchronić SushiSwap i jej platformę Miso przed potencjalną utratą aż 109 000 ETH.
 • Cena Bitcoina odbija się po przetestowaniu poziomu 44 000 USD
  Bitcoin ochładza się po wielokrotnych próbach wejścia na poziom 50 000 USD. Z najnowszych analiz jednak wynika, że nowe rekordy wszechczasów są prawie gwarantowane, gdy nadejdzie odpowiedni czas.
 • Czy Facebook porzuci Diem na rzecz stabelcoinów innych firm?
  Novi Financial (dawniej Calibra), firma stojąca za projektem Diem, rozważa nawiązanie współpracy z zewnętrznymi emitentami stablecoinów. Taką informację podał The Block, powołując się na dobrze poinformowane źródła.
 • Poly Network chce zatrudnić hakera odpowiedzialnego za napad
  Platforma kryptograficzna, która była celem zeszłotygodniowego napadu na 600 milionów dolarów, prosi hakera, aby został jej głównym doradcą ds. bezpieczeństwa.
 • Bank Centralny Holandii ostrzega przed Binance
  Holenderski bank centralny (DNB) ostrzegł konsumentów, że giełda kryptowalut Binance świadczy usługi w kraju bez wymaganej rejestracji. Zdaniem regulatora w ten sposób spółka narusza wymogi ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
 • Przychody górników BTC ponownie rosną
  Bitcoin od początku sierpnia odnotował spory skok aktywności sieci. W okresie tym znacznie wzrosła całkowita liczba aktywnych adresów BTC i aktywność wielorybów.
 • Sąd w Szanghaju: bitcoin to cyfrowa własność
  Sąd Ludowy w dzielnicy Minhang w Szanghaju uznał, że bitcoin jest wirtualną własnością o wartości wymiennej. BTC nie może być wykorzystywany do kupna towarów i usług, ale chińskie prawo nie zabrania wymieniać go na inne cyfrowe aktywa.
 • Poly Network uruchomi program bug bounty
  Poly Network, który w zeszłym tygodniu został zhakowany na ponad 600 milionów dolarów, ogłosił, że uruchomi program bug bounty o wartości 500 000 dolarów.
 • Brytyjski bank Lloyds poszukuje eksperta od kryptowalut
  Brytyjski konglomerat finansowy Lloyds Banking Group otworzył stanowisko starszego menedżera ds. walut cyfrowych i innowacji. Jest to podane na stronie internetowej organizacji. Nowy pracownik będzie musiał utrzymywać relacje z partnerami z branży fintech, pracować nad rozwojem technologii księgi rozproszonej oraz projektami skoncentrowanymi na wykorzystaniu zasobów cyfrowych.
 • Ledger Live integruje możliwość stakowania Ethereum 2.0
  W najnowszym wpisie na blogu, Ledger ogłosił nowe partnerstwo z platformą do stakowania Ethereum 2.0 (Eth2), Lido Finance. Dzięki współpracy, firma zwiększy dostępność i płynność dla niezależnych stakerów.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.08.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.