Ledger Live integruje możliwość stakowania Ethereum 2.0 | Wiadomości | CrypS.

Ledger Live integruje możliwość stakowania Ethereum 2.0

Redakcja
Czy Twój Ledger jest fałszywy? Uwaga na nowy scam

W najnowszym wpisie na blogu, Ledger ogłosił nowe partnerstwo z platformą do stakowania Ethereum 2.0 (Eth2), Lido Finance. Dzięki współpracy, firma zwiększy dostępność i płynność dla niezależnych stakerów.

Stakowanie jest niszową metodą inwestowania w ekosystemie kryptowalut. Pozwala ona użytkownikom niezależnie lub zbiorowo stakować swoje kryptowaluty, uzyskując w zamian pasywny dochód. Staking przyczynia się też do zabezpieczania sieci blockchain.

Użytkownicy próbujący stakować Ethereum, mogą natknąć się na problemy ekonomiczne. Obecny koszt stania się walidatorem sieci Eth2 wynosi około 100 000 USD – jest to kwota, na którą wielu inwestorów po prostu nie może sobie pozwolić.

Niektóre giełdy takie jak Coinbase, Binance czy Kraken oferują scentralizowane opcje stakowania ETH. Wiążą się one jednak z wysoką opłatą wstępną i budzą oczywiste obawy co do bezpieczeństwa,

W ostatnich miesiącach Ledger umożliwił użytkownikom opcję zdecentralizowanego stakowania Polkadot i Tezos. Największy popyt na takie usługi jest jednak na rynku Ethereum.

Poprzez wyeliminowanie wysokiej bariery wejścia dla stakowania ETH, partnerstwo to ustanowiło precedens. Pozwala ono użytkownikom na stakowanie nominalnej kwoty ETH, zamiast wymaganych 32 ETH.

W miarę jak Ethereum przekształca się w Eth2, stakowanie i udzielanie pożyczek będzie przyciągać większą liczbę odbiorców i oferować lukratywne możliwości. W poście na blogu możemy przeczytać:

Za każdy Ether, który postawisz za pośrednictwem LIDO, otrzymasz w zamian stETH. Te mogą być wymieniane, wysyłane lub sprzedawane za pomocą usług takich jak Paraswap.

Jeżeli nie masz jeszcze swojego Ledgera, specjalnie dla was przygotowaliśmy -20% zniżkę na wszystkie urządzenia producenta. Aby kupić portfel w promocyjnej cenie, kliknij tutaj

Czy Twój Ledger jest fałszywy? Uwaga na nowy scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.