Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 17.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 17.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 17.03.2021
 • Od teraz 1inch jest tańszy niż Uniswap
  1inch jest od teraz najszybszym i najbardziej zaawansowanym protokołem agregacji na rynku. Najnowsza aktualizacja DEX’a zmniejszyła opłaty za gaz.
 • Bank Japonii z umiarkowanym zainteresowaniem CBDC
  Japonia uważnie, ale spokojnie podchodzi do globalnego zainteresowania emisją cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC). Brak większego zaangażowania nie oznacza jednak bezczynności na froncie badań i rozwoju CBDC.
 • Putin chce zwalczyć transgraniczne transfery kryptowalut
  Rosja najwyraźniej przygotowuje się do zbadania transgranicznych transakcji kryptowalutowych pod kątem potencjalnej nielegalnej działalności. Władimir Putin podkreślił znaczenie opracowania dodatkowych środków zwalczania nielegalnych transgranicznych transakcji cyfrowych aktywów finansowych. To nie pierwszy raz, kiedy prezydent Rosji zwraca się do organów ścigania i rosyjskiej jednostki wywiadu finansowego o zwrócenie szczególnej uwagi na transakcje kryptograficzne w tak negatywnym kontekście.
 • ​​Coinbase planuje odsprzedaż 114,850,769 akcji klasy A
  Amerykańska giełda kryptowalut Coinbase złożyła poprawioną wersję wniosku o dopuszczenie do publicznego obrotu akcji o wartości około 1 mld dolarów w ramach swojej oferty publicznej. Oferta miałaby odbywać się na giełdzie Nasdaq Global Select Market z symbolem giełdowym COIN. Warto dodać, że Bloomberg wycenił firmę na blisko 100 miliardów dolarów
 • Nastolatek stojący za oszustwem BTC na Twitterze skazany na 3 lata więzienia
  Nastolatek z Florydy przyznał się do zarzutów włamania do największych kont na Twitterze (jak konto Elona Muska, Joe Bidena czy Billa Gatesa), aby uruchomić oszustwo kryptowalutowe, które zebrało bitcoiny o wartości około 120,000 dolarów.
 • Cardano (ADA) dostępne na Coinbase
  Wsparcie dla ADA będzie dostępne na Coinbase. Handel rozpocznie się w czwartek 18 marca o 9:00 czasu pacyficznego, jeśli zostaną spełnione warunki płynności. Od wczoraj można przesyłać swoje tokeny ADA na konto Coinbase Pro przed rozpoczęciem handlu.
 • Białoruska strefa innowacji może przejąć rolę regulacyjną dla kryptowalut
  Rząd Białorusi zaproponował wyznaczenie Zarządu Parku Nowych Technologii jako organu nadzorczego dla lokalnych giełd kryptowalut i cyfrowych tokenów. Premier wskazał również, że prezydent kraju poparł pomysł rządu.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 17.03.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.