Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.04.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 16.04.021
 • Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos
  Dyrektor generalny Tesli nie przestaje tweetować na temat swojej ulubionej kryptowaluty, która wciąż rośnie. DOGE obecnie jest na 6 miejscu w rankingu CoinMarketCap.
 • Złota inwestycja Garrego Tana w Coinbase
  Inwestor i założyciel Initialized Capital, Garry Tan był wczesnym inwestorem w Coinbase w 2013 roku. Przy dzisiejszym notowaniu firmy jego inwestycja 300,000 USD jest warta około 680 milionów dolarów.
 • Turcja wprowadza zakaz płatności kryptowalutami
  Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem tureckiego banku centralnego, bezpośrednie jak i pośrednie płatności kryptowalutami staną się zakazane.
 • Bitmain ogłosił wydanie koparki ASIC do kopania ETH
  Producent sprzętu górniczego Bitmain wyda nowy model urządzenia przeznaczony do wydobywania Ethereum. Model AntMiner E9 jest kompatybilny z algorytmem Ethash. Firma nie ujawniła szczegółowych specyfikacji ani kosztu urządzenia, jednak według dziennikarza Colina Wu, hashrateurządzenia może wynieść około 1500 MH/s.
 • Trzy czwarte profesjonalnych inwestorów uważa bitcoina za bańkę
  Według doniesień CNBC, około 74% respondentów, którzy wzięli udział w ankiecie Bank of America przeprowadzonej wśród menedżerów funduszy powiedziało, że traktuje bitcoina jako bańkę. Przeciwnego zdania było 16% uczestników badania, a 10% miało problem z udzieleniem jednoznacznej odpowiedzi.
 • Wieloryby Dogecoin przenoszą 12 miliardów dolarów w jeden dzień
  Dramatyczny wzrost w rankingach kapitalizacji rynkowej Dogecoina (DOGE) zbiegł się w czasie z przebudzeniem wielorybów. Według danych BitInfoCharts w ciągu ostatnich 24h przesłano DOGE o wartości ponad 12 miliardów dolarów. Aby umieścić tę liczbę w kontekście, blockchain Ethereum przetworzył zaledwie 6 miliardów dolarów w ETH tego samego dnia.
 • ARK Invest kupił dodatkowe akcje Coinbase za 110 mln USD
  Zarządzający aktywami Ark Invest za pośrednictwem trzech funduszy giełdowych nabył dodatkowo 341.186 akcji Coinbase za 110 milionów dolarów, podał Reuters. Ark Invest posiada obecnie ponad 350 milionów USD w akcjach COIN, przy cenie zamknięcia wynoszącej 322,75 USD za akcję.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 16.04.021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.