Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos

Konrad Juszczyk
Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos

Dyrektor generalny Tesli nie przestaje tweetować na temat swojej ulubionej kryptowaluty, która jest teraz warta 0,27 USD.

Dogecoin osiąga nowe ATH

W nocy 16 kwietnia kurs kryptowaluty Dogecoin (DOGE) wzrósł z 0,17 USD, na 0,28 USD, a wszystko za sprawą Elona Muska. Założyciel Tesli 15 kwietnia, opublikował tweeta, odnosząc się do kryptowaluty, sygnalizując nowe wzrosty. Post od Muska, pojawił się zaraz po tym, gdy Dogecoin osiągnął nowy rekord wszech czasów, nieco ponad 14 centów.

Według CoinGecko w ciągu ostatnich 24 godzin aktywa wzrosły o ponad 100%. W chwili pisania tego tekstu Dogecoin kosztuje 0,27 USD. W ciągu siedmiu dni wzrost wyniósł 337%, a kapitalizacja projektu przekroczyła 34 miliardy dolarów – plasując się na 8 pozycji rankingu CoinMarketCap.

Dogecoin osiąga nowe ath
Źródło: https://www.coingecko.com/pl/waluty/dogecoin

Chociaż Musk stwierdził, że jego tweety mają służyć jako „żarty”, wykazano, że poruszają rynek. W badaniu od Blockchain Research Lab stwierdzono, że tweety od przedsiębiorcy średnio pchają cenę DOGE o 8% w ciągu pierwszych 5 minut od publikacji. Dogecoin radził sobie dobrze, zanim Musk zalogował się na Twittera. Mark Cuban, inny miliarder ogłosił we wtorek, że jego drużyna koszykarska Dallas Mavericks zatrzyma Dogecoin, który jest jedną z metod płatności towarów.

Nigdy nie sprzedamy ani jednego DOGE – napisał

Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmosreklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.