Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos

Konrad Juszczyk
Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos

Dyrektor generalny Tesli nie przestaje tweetować na temat swojej ulubionej kryptowaluty, która jest teraz warta 0,27 USD.

Dogecoin osiąga nowe ATH

W nocy 16 kwietnia kurs kryptowaluty Dogecoin (DOGE) wzrósł z 0,17 USD, na 0,28 USD, a wszystko za sprawą Elona Muska. Założyciel Tesli 15 kwietnia, opublikował tweeta, odnosząc się do kryptowaluty, sygnalizując nowe wzrosty. Post od Muska, pojawił się zaraz po tym, gdy Dogecoin osiągnął nowy rekord wszech czasów, nieco ponad 14 centów.

Według CoinGecko w ciągu ostatnich 24 godzin aktywa wzrosły o ponad 100%. W chwili pisania tego tekstu Dogecoin kosztuje 0,27 USD. W ciągu siedmiu dni wzrost wyniósł 337%, a kapitalizacja projektu przekroczyła 34 miliardy dolarów – plasując się na 8 pozycji rankingu CoinMarketCap.

Dogecoin osiąga nowe ath
Źródło: https://www.coingecko.com/pl/waluty/dogecoin

Chociaż Musk stwierdził, że jego tweety mają służyć jako „żarty”, wykazano, że poruszają rynek. W badaniu od Blockchain Research Lab stwierdzono, że tweety od przedsiębiorcy średnio pchają cenę DOGE o 8% w ciągu pierwszych 5 minut od publikacji. Dogecoin radził sobie dobrze, zanim Musk zalogował się na Twittera. Mark Cuban, inny miliarder ogłosił we wtorek, że jego drużyna koszykarska Dallas Mavericks zatrzyma Dogecoin, który jest jedną z metod płatności towarów.

Nigdy nie sprzedamy ani jednego DOGE – napisał

Elon Musk ponownie wysyła DOGE w kosmos
reklama
reklama