Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 09.02.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 09.02.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 09.02.22]
 • Rosja zatwierdziła rygorystyczne regulacje dotyczące branży kryptowalut
  Rząd Federacji Rosyjskiej zatwierdził koncepcję Ministerstwa Finansów dotyczącą regulacji kryptowalut. Poinformował o tym na oficjalnej stronie internetowej. Celem regulacji jest zintegrowanie mechanizmu walut cyfrowych i zapewnienie kontroli nad przepływami pieniężnymi.
 • Departament Sprawiedliwości przejął środki z hacku na Bitfinex
  FBI aresztowało na Manhattanie męża i żonę, którzy mieli próbować wyprać bitcoiny powiązane z włamaniem na giełdę Bitfinex z 2016 roku. Jak podaje Reuters, organy ścigania przejęły już aktywa o wartości ponad 3,6 miliarda dolarów.
 • Protokół Polygon – QiDAO, zhackowany na przynajmniej 13 mln USD
  QiDAO, protokół zbudowany na blockchainie Polygon, stał się kolejną ofiarą hakerów. We wtorek rano udało im się zaatakować jego główny kontrakt Superfluid vesting i wydrenować przynajmniej 13 mln USD.
 • Axie Infinity zmniejszy podaż tokenów SLP
  Deweloperzy stojący za Axie Infinity wprowadzą zmiany w systemie nagród, aby przywrócić równowagę ekosystemu projektu. Konkretnie, zmniejszą podaż tokenów Smooth Love Potion (SLP) o 56%, czyniąc je bardziej rzadkimi.
 • Rzadki NFT z kolekcji CryptoPunks został sprzedany za 2501 ETH
  Nieznana osoba kupiła niezamienny token (NFT) CryptoPunk #5577 za 2501 ETH (ponad 7,8 miliona dolarów). Transakcja była trzecią co do wielkości w historii kolekcji. 
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 09.02.22]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.