Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.02.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.02.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w branży kryptowalut 8 luty - cryps
  • Niemiecka prokuratura przejęła 1700 BTC – teraz musi złamać hasło

Niemiecka Prokuratura stanęła przed wyzwaniem zdobycia dostępu do przejętych Bitcoinów wartych 60 milionów dolarów. Jak donosi Reuters oszust, od którego zostały skonfiskowane monety odmówił składania wyjaśnień.

  • Cardano rośnie o 92% w ciągu tygodnia

Cena Cardano (ADA) wzrosła w ciągu tygodnia o 92,5%. Kryptowaluta zapewniła czwarte miejsce w rankingu pod względem kapitalizacji ze wskaźnikiem 21,2 miliarda dolarów. Moneta osiągnęła 0,708 $ w niedzielę 7 lutego, ale później spadła do 0,580 $. Według CoinGecko wartość tego aktywa jest obecnie warta 0,690 USD.

  • CME udostępnia kontrakty futures dla ETH

Transakcje futures Ethereum na CME są już dostępne. Po osiągnięcu ATH w zeszłym tygodniu, największy altcoin otrzymał od CME Group własne kontrakty terminowe.

  • Tesla planuje akceptację BTC jako model płatności

Firma Elona Muska kupiła około 47,000 bitcoinów w styczniu tego roku. Tesla nie sprecyzowała jednak czy jest to inwestycja długo, czy krótkoterminowa, zaznaczając że możliwe są obie opcje. W poniedziałkowym zgłoszeniu do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd firma ogłosiła, że ​​kupiła łącznie 1,5 miliarda dolarów w bitcoinach, które mają być przechowywane jako inwestycja i magazyn wartości nadwyżki gotówki. W ramach polityki Tesla spodziewa się, że zacznie oferować klientom możliwość zakupu swoich produktów za pomocą BTC.

  • DOGE wspierany przez celebrytów wzrósł o 25% w ciągu 24h

Cena kryptowaluty opartej na memie, dogecoin (DOGE) wzrosła o około 25% w ciągu 24h, ustanawiając nowe ATH dziś około północy w wysokości 0,082 USD. Działania te są spowodowane promocją od znanych osobistości jak Elon Musk, Snoop Dogg oraz Gene Simmons.

  • Kraken wie jak złamać portfel Trezor w 15 minut!

Kraken Security Labs opracowała sposób na wydobycie frazy seed z portfeli Trezor – Trezor One i Trezor Model T. Aby wykorzystać lukę potrzebne jest zaledwie 15 minut fizycznego dostępu do urządzenia.

  • Tether zamroził 1,7 mln USD po włamaniu do Yearn Finance

Po ostatnim ataku na protokół Yearn.Finance, Tether zamroził USDT o wartości 1,7 miliona dolarów skradzione z platformy.

  • Binance uruchamia interfejs do łatwego kupowania kryptowalut

Giełda kryptowalut Binance uruchomiła w swojej aplikacji mobilnej wersję Lite dla początkujących. Ponoć wielu początkujących chce po prostu kupić kryptowalutę, bez skomplikowanych schematów i trudności. Binance uważa, że ​​jeśli użytkownicy zainteresują się handlem, to po prostu wyłączy tryb Lite i zanurzą się w zawiłości rynku.

  • Miami chce stworzyć najbardziej progresywne regulacje dot. kryptowalut

Francis Suarez, który od 2017 roku pełni funkcję burmistrza Miami, chce uczynić to miasto najbardziej atrakcyjnym w Stanach Zjednoczonych dla osób działających w branży kryptowalut i blockchaina.

  • Parlament Indii rozważa przyspieszenie prac nad ustawą kryptowalutową

Indyjski rząd może skorzystać ze skrótów legislacyjnych, aby uchwalić ustawę zaproponowaną niedawno w celu uregulowania krajowego rynku kryptowalut.

Podsumowanie dnia w branży kryptowalut 8 luty - crypsreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.