Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.07.21]
 • Bitcoin.org celem potężnego ataku DDoS
  Właściciel strony Bitcoin.org, kryjący się pod pseudonimem Cøbra opublikował wpis na Twitterze, w którym ujawnił atak i dodał, że hakerzy wystosowali żądanie okupu w BTC. Mimo ataku, strona wciąż jest dostępna.
 • Bitcoin po 20 000 USD czy 100 000 USD w 2021 roku?
  Czego możemy się spodziewać po rynku kryptowalut w najbliższych miesiącach, oraz w całym 2021 roku? 
 • Barclays blokuje przelewy z kart na Binance
  Barclays, będący jednym z największych brytyjskich banków, poinformował klientów, że nie będą mogli dłużej przesyłać środków na Binance, korzystając z kart płatniczych i debetowych.
 • UBS zaleca ostrożne podejście do kryptowalut
  Zespół ds. globalnego zarządzania majątkiem w banku UBS ostrzegł w informacji opublikowanej w ubiegłym tygodniu, że organy regulacyjne na całym świecie, w szczególności w USA i Wielkiej Brytanii, wprowadzą surowsze przepisy dotyczące kryptowalut.
 • Brazylijski „król bitcoinów” aresztowany
  Brazylijska policja aresztowała Cláudio Oliveira – samozwańczego „króla bitcoinów” i byłego prezesa Bitcoin Banco Group – nieuczciwej spółki inwestycyjnej, która pod koniec 2019 roku ogłosiła zniknięcie 7000 BTC. Straty oszukanych osób szacuje się na 1,5 mld reali (ok. 300 mln USD).
 • REvil żąda 70 milionów dolarów w BTC
  Pochodząca z Rosji grupa hakerska REvil żąda 70 milionów dolarów w BTC po przeprowadzeniu ataku na minimum 200 firm w USA. John Hammond, starszy badacz cyberbezpieczeństwa w firmie Huuntress Lab, potwierdził, że za włamaniem ransomware stoi właśnie REvil.
 • Były pracownik Cryptopia przyznał się do kradzieży krypto
  Były pracownik Cryptopia przyznał się do kradzieży prawie 250 000 NZ$, czyli około 170 000 USD. Mężczyzna przyznał się do winy wobec dwóch zarzutów – kradzieży przez osobę pozostającą w szczególnej relacji oraz kradzieży ponad 1 000 NZ$.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.