Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.07.21]
 • Japonia przedstawi projekt CBDC do końca 2022 roku
  Urzędnik obecnie rządzącej partii w Japonii mówi o opracowaniu szczegółowego planu cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC) do końca 2022 roku.
 • Prezes Coinbase spotkał się z prezesem Rezerwy Federalnej
  Według dokumentów Fed, przewodniczący Rezerwy Federalnej Jerome Powell spotkał się z CEO Coinbase Brianem Armstrongiem w dniu 11 maja. Na spotkaniu obecny był również Paul Ryan, były marszałek Izby.
 • UBS: Kryptowaluty to hazard
  Szwajcarski holding finansowy UBS ostrzegł klientów, że kryptowaluty nie nadają się do inwestowania, ponieważ bańka rynkowa może się załamać z powodu presji regulatorów
 • Wydobycie bitcoinów coraz bardziej ekologiczne
  Pokazują, że wydobycie bitcoinów dąży w kierunku całkowitego oparcia się na zielonej energii. Już teraz mining kryptowalut jest mniej emisyjny niż średnia dla całej globalnej sieci energetycznej.
 • Filipińska giełda papierów wartościowych chce otworzyć rynek kryptowalutowy
  Filipińska Giełda Papierów Wartościowych zamierza wykorzystać okazję, gdy regulatorzy rynków finansowych dadzą zielone światło dla handlu aktywami kryptowalutowymi w tym kraju.
 • Wyoming uznaje pierwsze amerykańskie DAO
  Stan Wyoming jeszcze bardziej umacnia swoją pozycję jako najbardziej przyjaznego kryptowalutom stanu w Ameryce Północnej.
 • Rezydencja w Beverly Hills wystawiona na sprzedaż z opcją płatności BTC
  W Beverly Hills wystawiono na sprzedaż rezydencję za 65 milionów dolarów, za którą można również zapłacić bitcoinami. Przy kursie wymiany w momencie pisania tekstu cena wynosi około 1930 BTC.
 • Władze stanu Ohio sprzedają skonfiskowane BTC
  Północny Dystrykt Ohio skonfiskował ponad 19 milionów dolarów w bitcoinach. Kryptowaluta została skonfiskowana od 37-letniego mieszkańca stanu, Marka Simona. Mężczyzna zajmował się produkcją i sprzedażą fałszywych dowodów tożsamości za cyfrowe złoto.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.