Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.01] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.01]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w branży kryptowalut - Cryps.pl 05.01
  • OKExChain wchodzi w etap Genesis

Jedna z najbardziej zaufanych giełd kryptowalutowych OKEx uruchomiła swój blockchain OKExChain i emituje 10 milionów tokenów OKT.

  • Prognozy BTC od JPMorgan i Binance

Bank inwestycyjny JPMorgan wyznaczył teoretyczny długoterminowy cel ceny bitcoina, jakim jest poziom 146,000 USD. Z kolei szefowa amerykańskiego oddziału Binance, Catherine Colety, przewiduje, że BTC może wejść na poziom 75,000 – 100,000 USD.

  • Uphold nie wycofa wsparcia dla XRP

Procesor kryptowalutowych płatności Uphold oficjalnie oświadczył, że póki co nie ma zamiaru wycofać wsparcia dla XRP. Platforma wstrzyma się od podjęcia decyzji do czasu rozstrzygnięcia pozwu wniesionego przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przeciwko Ripple Labs.

  • Skarb USA zezwala na wykorzystanie stablecoinów do płatności bankowych

Office of the Comptroller of the Currency, które jest niezależnym biurem skarbu USA, wydało list interpretacyjny, który mógłby pozwolić na wykorzystanie stablecoinów do płatności bankowych.

  • Hakerzy okradli użytkowników GuardaWallet

Wielowalutowy portfel GuardaWallet przeszedł atak DNS spoofing. Zespół projektowy obwinia hosting GoDaddy za incydent. Według przedstawicieli Guarda, pracownicy GoDaddy przekazali kontrolę nad kontem i domenami

  • Największy zwycięzca rajdu Bitcoin – DOGE

Cena DOGE rośnie o 105% w ciągu tygodnia. Oparty na memach altcoin Dogecoin (DOGE) przewodzi w tym tygodniu wzrostom altcoinów, przekraczając 1 cent za token po niespodziewanym poparciu ze strony australijskiej gwiazdy filmów dla dorosłych, Angeli White.

  • Amerykańskie władze skonfiskowały już 2,2 mld USD w BTC

Wartość bitcoinów skonfiskowanych przez władze Stanów Zjednoczonych przekroczyła kwotę 2,2 mld USD. Taką informację na swoim koncie twitterowym podał analityk kryptowalutowy Kevin Rooke.

  • Stellar pomoże Ukrainie w pracach nad CBDC

Fundacja Stellar Development weszła we współpracę z ukraińskim rządem i pomoże przy tworzeniu ekosystemu cyfrowych aktywów, w tym cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC).

  • Grayscale zlikwidował zasoby w XRP

Grayscale Investments będący jednym z największych inwestorów w kryptowaluty ogłosił dziś, że zlikwidował wszystkie swoje zasoby w XRP i wykorzystał je na zakup większej ilości BTC, BCH i LTC. Genesis Global Trading planuje wstrzymać wszystkie transakcje XRP 15 stycznia.

  • Wygraj gadżety od Binance

Binance ogłasza konkurs, w którym nagrodzi posiadaczy swojej karty. 10 zwycięzców otrzyma gadżety z logiem giełdy. Zabawa trwa do 31 stycznia.

Podsumowanie dnia w branży kryptowalut - Cryps.pl 05.01reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.