Konkurs: wygraj gadżety z logo Binance | Wiadomości | CrypS.

Konkurs: wygraj gadżety z logo Binance

Michał Misiura
konkurs binance - wygraj gadżety za zdjęcie karty kryptowalutowej

Bianance ogłasza konkurs, w którym nagrodzi posiadaczy swojej karty. 10 zwycięzców otrzyma gadżety z logiem giełdy. Zabawa trwa do 31 stycznia.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Zamówić fizyczną kartę płatniczą Binance,
  2. Opublikować zdjęcie/video/boomeranga swojej karty Binance w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter lub Instagram (może być to post, relacje, instastory itp.) oraz oznaczyć oficjalny kanał Binance, np. Binance Poland na Facebooku. Opublikowane materiały konkursowe muszą mieć ustawienia „Publiczne”.
  3. Zamieścić link lub screen z opublikowanym materiałem (tylko w przypadku relacji) pod postem konkursowym na Facebooku i polubić post konkursowy.

Konkurs potrwa do 31 stycznia, kiedy wyłonionych zostanie 10 zwycięzców. Autorzy najciekawszych materiałów otrzymają gadżety oraz bluzy z logiem Binance. W przypadku niewielkiej liczby zgłoszeń giełda może wydłużyć czas trwania konkursu.

Swoją kartę Binance możesz zamówić na stronie giełdy:  Przejdź do Binance


Nasza redakcja jest w trakcie praktycznych testów karty Binance. W artykule Kryptowalutowe karty płatniczne [grudzień 2020] możesz zapoznać się z teoretycznymi kosztami jej użytkowania oraz zobaczyć jak wypada na tle innych produktów.

konkurs binance - wygraj gadżety za zdjęcie karty kryptowalutowejreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.