Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalutach 02.11021
 • Salwador wybuduje 20 szkół z dochodów z BTC
  Prezydent Salwadoru Nayib Bukele ogłosił, że państwo wybuduje 20 nowych szkół z dochodów osiągniętych z BTC. Fundusze mają pochodzić z nadwyżki salwadorskiego Funduszu na Rzecz Adopcji Bitcoina. 
 • Burger King z Robinhood rozdają DOGE
  Burger King tworzy prawdopodobnie największą loterię kryptograficzną, w historii jakiej podjęła się tak duża firma. Sieć fast-foodów rozda 1 Dogecoin (DOGE) wszystkim swoim klientom, którzy wydadzą 5 dolarów w jego sklepach lub w aplikacji do 21 listopada.
 • Token SquidGame traci 99,99% wartości
  Token Squid Game okazał się być tym na co wyglądał od początku, czyli oszustwem. Twórcy projektu zrzucili swoje zasoby, zgarniając ponad 12 mln USD (albo 14 mld koreańskich wonów). Cena SQUID spadła z 2856 USD do 0,00079 USD.
 • Ubisoft inwestuje w krypto start-up i planuje Play-To-Earn
  Francuski producent gier Ubisoft podczas spotkania dot. dochodów firmy, które odbyło się w tym tygodniu omówił swoje plany związane z kryptowalutami.
 • Amazon poszukuje pracownika z doświadczeniem w branży krypto
  Firma zajmująca się zarządzaniem usługami IT, należąca do wiodącej platformy internetowego handlu detalicznego Amazon, może rozważać wprowadzenie cyfrowych aktywów do swojej oferty.
 • Tesla zacznie akceptować tokeny SHIB?
  Zgodnie z analizą kodu źródłowego strony Tesla, nazwę SHIB znaleziono wraz z Bitcoinem i innymi zwykłymi metodami płatności. Bez żadnych oficjalnych komunikatów Tesli wielu inwestorów spekuluje teraz, że firma samochodowa wkrótce zacznie akceptować tokeny Shiba Inu jako zapłatę za swoje samochody.
 • The Sandbox zebrał 93 miliony dolarów na rozszerzenie metaversu
  Platforma gier z siedzibą w Hongkongu, The Sandbox, zebrała 93 miliony dolarów w rundzie finansowania serii B prowadzonej przez SoftBank. W ciągu zaledwie 4 dni cena natywnego tokena projektu — SAND wzrosła o 250%, przy czym token bliźniaczego projektu MANA wzrósł o 300%.
 • MicroStrategy posiada BTC warte prawie 7 mld USD
  Firma MicroStrategy w swoim raporcie finansowym za trzeci kwartał 2021 roku ujawniła, że dodała „prawie 9 000” Bitcoinów do swoich rezerw. Tym samym zwiększyła swój stan posiadania do 114 042 monet.
podsumowanie dnia w kryptowalutach 02.11021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.