Burger King z Robinhood rozdają DOGE | Wiadomości | CrypS.

Burger King z Robinhood rozdają DOGE

Konrad Juszczyk
Burger King z Robinhood rozdają DOGE

Gigant fast-foodowy, nawiązał współpracę z platformą do handlu Robinhood w celu dystrybucji kryptowalut wśród swoich klientów.

DOGE do burgera?

Burger King tworzy prawdopodobnie największą loterię kryptograficzną, w historii jakiej podjęła się tak duża firma. Sieć fast-foodów rozda 1 Dogecoin (DOGE) wszystkim swoim klientom, którzy wydadzą 5 dolarów w jego sklepach lub w aplikacji do 21 listopada. Dodatkowo część szczęśliwców otrzyma również Ethereum lub Bitcoin. Robinhood, czyli popularna wśród młodszych inwestorów aplikacja do handlu akcjami firm i kryptowalutami dostarczy nagrody. Ci, którzy chcą wziąć udział, muszą dołączyć do programu nagród Burger King, znanego jako Royal Perks, a następnie wykorzystać kod e-mail, który otrzymają po dokonaniu zakupu, aby potwierdzić swój udział.

Zarobienie jednego DOGE nie zmieni życia, ponieważ token z motywem Shiba Inu kosztuje obecnie około 30 centów. Jednak wygrana Bitcoina lub Ethereum, o wartości odpowiednio 63 000 USD i 4 400 USD, może być ekscytująca, chociaż szanse na wygraną są dość niskie. Burger King rozdaje w sumie 20 bitcoinów, przy czym szanse na wygranie jednego to 1 na 100 000. W przypadku Ethereum do zgarnięcia jest 200 tokenów z szansą 1 na 10 000. Ci, którzy nie wygrają Bitcoina lub Ethereum, mają jednak zagwarantowany Dogecoin, których jest dostępnych aż 2 miliony.

Burger King z Robinhood rozdają DOGE
reklama
reklama