Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 01.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 01.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 01.06.21]
 • Kryptowalutowy boom w Argentynie
  W tym roku wiele krajów doświadczyło boomu w wydobyciu kryptowalut. W Argentynie jest to efekt bardzo niskich stawek za usługi komunalne i powrót kontroli kapitału.
 • Głosowanie w sprawie zwrotu utraconych środków na Mt.Gox
  Ofiary niesławnej giełdy Mt.Gox, która straciła 850,000 BTC w wyniku hacku sprzed prawie dziesięciu lat, mogą w końcu głosować nad planem projektu rehabilitacji.
 • EBI uważa, że UE jest w tyle pod względem inwestycji w blockchain
  Według Europejskiego Banku Inwestycyjnego Unia Europejska pozostaje w tyle za Chinami i Stanami Zjednoczonymi, jeśli chodzi o inwestycje w blockchain i sztuczną inteligencję. EBI podał we wtorek, że przewiduje trwający deficyt inwestycyjny w wysokości około 10 miliardów euro (12 miliardów dolarów) w przypadku obu technologii.
 • Indyjski Bank Centralny mówi, że banki nie mogą ograniczać krypto transakcji
  W piątek dwa z największych banków w Indiach, HDFC i SBI, wysłały powiadomienia do klientów. Ostrzegały w nich, że transakcje kryptowalutowe „nie są zgodne z wytycznymi”. Teraz RBI wyjaśnił, że wytyczne te nie są już ważne, bowiem Sąd Najwyższy kraju cofnął nakaz.
 • Analityk JPMorgan uważa, że krach BTC jeszcze się nie skończył
  Osłabiony popyt instytucjonalny prawdopodobnie obniży cenę bitcoina poniżej 30,000 USD, napisał strateg JPMorgan i ekspert od Bitcoinów Nikolaos Panigirtzoglou w najnowszej notatce badawczej skierowanej do klientów. Opierając się na wskaźnikach, analityk prognozował, że BTC będzie handlowany w przedziale między 24,000 a 36,000 USD.
 • Tajlandia chce uregulować sektor DeFi
  Sektor zdecentralizowanych finansów (DeFi) w Tajlandii może napotkać nowe regulacje, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym przez SEC.
 • Binance chce zwiększyć udział w rynku NFT
  Giełda Binance postanowiła przejść do ofensywy na coraz ciaśniejszym rynku platform transakcyjnych i zamierza przyciągnąć klientów na swoją platformę NFT za pomocą kampanii 100 Creators.
 • Singapurski bank DBS wyemitował obligacje na blockchainie
  Największy bank w Azji Południowo-Wschodniej – DBS, jest kolejnym bankiem który wyemitował obligacje na blockchainie.
 • Model S2F nienaruszony
  Długoterminowe prognozy cenowe oparte na przepływie akcji pozostają „nienaruszone”, powiedział PlanB po rekordowej czerwonej świecy z zeszłego miesiąca. Bitcoin (BTC) mógł właśnie mieć swoją najgorszą miesięczną świecę od 10 lat, ale nadal może wzrosnąć do nowych rekordów wszechczasów w tym roku, powiedział twórca modelu Stock-to-Flow.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 01.06.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.