Nowa platforma od Bitget Wallet to rewolucja DeFi? Giełda uruchamia fundusz o wartości 10 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Nowa platforma od Bitget Wallet to rewolucja DeFi? Giełda uruchamia fundusz o wartości 10 mln USD

Partnerzy
Bitget

Bitget Wallet, wiodący portfel non-custodial oraz zdecentralizowana platforma ekosystemowa, ogłosił uruchomienie swojego najnowszego projektu – Bitget Onchain Layer. Ma on na celu zrewolucjonizowanie doświadczeń użytkowników Web3.


Bitget Onchain Layer nie tylko zintegruje wiele natywnych zdecentralizowanych aplikacji (DAPPsów) w systemie Bitget Wallet poprzez współpracę z ich twórcami, ale uczyni także ten portfel głównym rozszerzeniem on-chain oraz przyszłością ekosystemu Bitget.

Równocześnie startuje również specjalny fundusz dedykowany ekosystemowi BWB o wartości 10 milionów USD. Jego celem jest dynamizacja rozwoju Bitget Onchain Layer oraz wspieranie powiązanych z tą inicjatywą projektów.

Nowości od Bitget Wallet

Warstwę Bitget Onchain zasilają natywne DAppsy z funkcjami modułowymi (MFD), czyli wyspecjalizowane aplikacje usprawniające interakcje użytkowników, zwiększające agregację płynności i wzmacniające środki bezpieczeństwa.

Początkowo fundusz ekosystemowy będzie przeznaczony na inwestycje i inkubację różnych usług tradingowych z sektora Web3.

3 z nich są już w przygotowaniu: Pre-Market, Rynek derywatów on-chain oraz Bot handlowy. Usługi te, w formie MFD, będą stanowić dalsze uzupełnienie istniejącej usługi handlowej Swap Bitget Wallet.

Bitget Onchain Layer służy jako warstwa pośrednia, która abstrahuje od złożoności interakcji użytkowników ze światem Web3 za pomocą DAppsów z funkcjami modułowymi (MFD). Działają one zarówno jako samodzielne zdecentralizowane aplikacje, jak i natywne funkcje zintegrowane bezpośrednio z Bitget Wallet.

Współpracując z deweloperami z branży w celu stworzenia skutecznych i przydatnych MFD, Bitget Wallet ma na celu zaspokojenie potrzeb użytkowników w bardziej efektywny sposób, jednocześnie wspierając deweloperów i projekty DeFi w Web3.

Poza wspomnianym tradingiem, Bitget Onchain Layer ma zapewnić także natywną dostępność dla nowych inicjatyw, cyfrowych aktywów oraz opcji Web3 z Bitget Wallet.

Bitget Wallet i Bitget Onchain Layer są oparte na tokenie BWB, który służy do różnych celów w ekosystemie, w tym do głosowania w zarządzaniu, kwalifikowania do udziału w wydarzeniach Launchpad, nagradzania za stakowanie i uiszczania opłat za gaz w wielu łańcuchach.

Po zakończeniu kampanii airdropów punktów BWB i programu partnerskiego ekosystemu BWB, teraz ogłoszono swoje plany w sprawie alokacji tokena BWB.

Całkowita podaż tokenów BWB została ustalona na 1 miliard, które zostaną rozdzielone na nagrody społecznościowe oraz inicjatywy zespołowe i partnerskie. Prawie 47% tej całkowitej podaży zostanie przydzielone do skarbca społeczności, 10% trafi do inwestorów, a 5% zostanie zarezerwowane na airdrop przed TGE (wydarzenie generowania tokena).

Idąc dalej, Bitget Wallet będzie nadal udoskonalać swoją platformę, integrując funkcje podstawowe i te o wysokiej częstotliwości, które poprawiają wrażenia użytkownika i interakcję w ekosystemie Web3. W dalszym ciągu główny nacisk będzie kładziony na rozwój produktu i strategiczny rozwój infrastruktury, aby utrzymać postęp i zapewnić solidne podstawy na przyszłość.

Od momentu powstania jako portfel wielołańcuchowy w 2018 roku, Bitget Wallet przeszedł od zarządzania aktywami do szerszego zakresu funkcji DeFi. Podczas tej podróży Bitget Wallet przyciągnął ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie i zyskał szerokie uznanie.

Więcej o Bitget Wallet

Bitget Wallet jest największym w Azji i wiodącym globalnym portfelem tradingowym Web3 z ponad 20 milionami użytkowników na całym świecie.

Oferuje szeroki zakres funkcji, w tym zarządzanie aktywami, inteligentne dane rynkowe, transakcje swap, launchpad, inskrypcje i przeglądanie DApp.

Obecnie obsługuje ponad 100 głównych blockchainów, setki łańcuchów kompatybilnych z EVM i ponad 250 000 kryptowalut.

Bitget Wallet zwiększa płynność, agregując ją w setkach najlepszych DEX-ów i mostów cross-chain, ułatwiając płynny handel na prawie 50 blockchainach.

Bitgetreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.