Portfel kryptowalut od giełdy Bitget wprowadza token BWB! Specjalny airdrop dla użytkowników | Wiadomości | CrypS.

Portfel kryptowalut od giełdy Bitget wprowadza token BWB! Specjalny airdrop dla użytkowników

Partnerzy
Bitget Wallet airdrop

Bitget Wallet uruchamia token swojego ekosystemu BWB wraz z programem airdropów punktów. Jest to znaczący kamień milowy w dążeniu tej platformy do zwiększania zaangażowania użytkowników i wspierania dynamicznego ekosystemu swojej społeczności.


Nowy token BWB i specjalny airdrop

Całkowita podaż tokenów BWB została ustalona na 1 miliard, z hojną alokacją 5% przeznaczoną na airdropy dla członków społeczności tego ekosystemu. Zrzuty będą dystrybuowane w formie punktów BWB, oferując użytkownikom możliwość wymiany punktów na rzeczywiste tokeny BWB. To strategiczne posunięcie ma na celu ożywienie społeczności i zwiększenie dynamiki ich uczestnictwa w różnych inicjatywach.

Aby zaangażować zróżnicowaną bazę użytkowników, Bitget Wallet będzie prowadził sześciotygodniową kampanię zrzutu punktów lojalnościowych od 18 marca do 28 kwietnia. Akcja ta jest podzielona na dwie główne części:

  • Airdrop początkowy – nagradzającą lojalnych użytkowników

W tym przypadku Bitget Wallet nagradza obecnych użytkowników na podstawie ich wcześniejszego korzystania z portfela, jak np. liczba posiadanych aktywów, ich transakcje swap i udział w różnych działaniach.

Umożliwiło to również dodatkowe airdropy użytkownikom, którzy korzystali z funkcji Swap w innych znanych portfelach Web3, takich jak MetaMask, Trust Wallet i Coinbase Wallet. Dodatkowo, nowi użytkownicy, którzy pobiorą aplikację Bitget Wallet podczas trwania kampanii, otrzymają airdrop 50 punktów BWB.

  • Airdrop zadaniowy – przeznaczoną dla użytkowników, którzy wykonają określone czynności.

Natomiast “airdrop zadaniowy” jest dedykowany wszystkim użytkownikom Bitget Wallet. Ci mają możliwość zdobywania punktów BWB poprzez wykonywanie określonych zadań.

Obejmują one przechowywanie aktywów w portfelu, przeprowadzanie transakcji wymiany i zapraszanie znajomych. Każde zadanie oferuje inną liczbę punktów, pozwalając użytkownikom zbierać je każdego dnia.

Z niecierpliwością oczekujemy oficjalnej premiery tokenów BWB w drugim kwartale 2024 roku, co umożliwi użytkownikom konwersję zgromadzonych punktów BWB na tokeny. Ważne jest dla nas, aby BWB służył jako klucz do odblokowania wyjątkowych korzyści dla jego posiadaczy, oferując im głos w zarządzaniu społecznością, dostęp do airdropów ekosystemowych i dywidendę w nagrodach napędzanych wzrostem Bitget Wallet

– mówi o przyszłości BWB dyrektor operacyjny Bitget Wallet, Alvin Kan.

Bitget Wallet airdropreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.