Legendarny inwestor Tim Draper wskazuje, na jakie projekty krypto obecnie warto postawić | Wiadomości | CrypS.

Legendarny inwestor Tim Draper wskazuje, na jakie projekty krypto obecnie warto postawić

Tim Draper
W tym artykule:

Najbliższe miesiące mogą przynieść bitcoinowi kolejne wzrosty na jego wykresie cenowym, jednakże kilka czynników może doprowadzić również do odwrotnej sytuacji wobec jego kursu. Dywersyfikacja zainwestowanego kapitału na rynku kryptowalut zawsze jest mądrym posunięciem, tak więc poza BTC warto postawić również na niektóre altcoiny. Tim Draper zdradził teraz, w jakie projekty on sam inwestuje w czasie, gdy przyszłość bitcoina stoi pod znakiem zapytania. 


  • Tim Draper ujawnił, że postawił na 4 altcoiny z rynku cyfrowych aktywów,
  • Wskazał także na kryteria, którymi się kieruje przy decyzji dot. zainwestowania w dany projekt z rynku kryptowalut.

Tim Draper zdradza swoje ostatnie inwestycje

Działający od lat na rynku kryptowalut przedsiębiorca był ostatnio gościem podcastu Thinking Crypto, gdzie podzielił się swoimi ostatnimi inwestycjami z tego sektora.

Draper wskazał na 4 altcoiny, za którymi jego zdaniem stoją silne fundamenty, a ich docelowe przeznaczenie ma mocno płynąć na branżę blockchaina.

Pierwszym z wymienionych z projektów, który zdobył zaufanie inwestora, jest Arkham. Chodzi oczywiscie o popularną platformę analityczną z rynku blockchaina.

Ta wielokrotnie zdołała połączyć dany adres portfela kryptowalutowego z określonymi podmiotami, co bardzo pomaga m.in. w zwalczaniu cyberprzestępczości.

Wielokrotnie również identyfikowano adresy należące do instytucji rządowych, jak np. ten kontrolowany przez władze Bhutanu, o czym krajowe władze wcześniej nie chciały informować na forum publicznym.

Działalność Arkham jest bardzo przydatna pod wieloma względami, stąd duże zainteresowanie tą platformą ze strony takich podmiotów, jak US Marshals Office.

Zespół tego projektu analitycznego wypuścił na rynek swój własny token, który pomaga w poszukiwaniu informacji o posiadaniu portfela oraz związanych z nim aktywnościach przez daną osobę.

Kolejny z projektów, na które postawił Draper, to blockchain Tezos. O nim zapewne większość z Was już słyszała.

Sieć ta obsługuje smart kontrakty oraz zdecentralizowane aplikacje (DApps). Inwestor we wspomnianym wyżej programie powiedział, że docenia Tezos za nacisk na zarządzanie i formalną weryfikację, co czyni go solidnym wyborem dla projektów wymagających bezpiecznych i skalowalnych rozwiązań.

Numer trzy to projekt o nazwie Bancor. Jego funkcjonowanie opiera się na byciu zdecentralizowaną siecią płynności. Draper stwierdził, że Bancor ma potencjał, aby w pewnym momencie stać się kluczowym graczem w ekosystemie DeFi.

Jego mocną stroną jest bowiem opcja zapewniania płynności dla różnych tokenów i zwiększania ogólnej wydajność rynku.

Ostatni z projektów to zdecentralizowany protokół nazewnictwa o nazwie Handshake. Bohater tego artykułu wskazał na jego potencjał do zrewolucjonizowania systemu rejestracji oraz posiadania nazw domen za pomocą technologii blockchain.

Jak inwestować w kryptowaluty? Draper zdradza, czym się kieruje

Gość podcastu Thinking Crypto wskazał, co jest według niego najważniejsze przy wyborze danego tokena do inwestycji.

Przede wszystkim, należy zrozumieć cel, którym kierowali się twórcy takiego projektu/kryptowaluty.

Chodzi więc o wartość wskazanego aktywa, która wykraczać poza zwykłą spekulację.

Ponadto nie powinno się skupiać wyłącznie na sektorze zdecentralizowanych finansów (DeFi). Mimo iż te odgrywają naprawdę kluczową rolę w zwiększaniu płynności rynku, to ​​głównymi przypadkami użycia bitcoina oraz altcoinów są transakcje detaliczne i operacje biznesowe.

Kluczem do rozwoju tych dwóch czynników są natomiast wspominane już w tym artykule smart kontrakty.

Tim Draper

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.