Giełda Bitget wprowadziła zerowe opłaty za handel spot bitcoinem (BTC) i etherem (ETH)! | Wiadomości | CrypS.

Giełda Bitget wprowadziła zerowe opłaty za handel spot bitcoinem (BTC) i etherem (ETH)!

Partnerzy
Halving bitcoina

Bitget, wiodąca giełda kryptowalut na świecie i firma z sektora Web3 ogłosiła przed weekendem rozpoczęcie kampanii handlowej bez opłat dla par handlowych spot BTC/USDT oraz ETH/USDT. Ta ma obowiązywać od 20 marca do 20 maja 2024 roku.


Aby uczcić niedawne lokalne szczyty cenowe osiągnięte przez bitcoina i ether, a także halving BTC oraz aktualizację Dencun, która dokonała się w sieci Ethereum, giełda Bitget chce uczynić handel kryptowalutami bardziej dostępnym i przystępnym cenowo dla każdego.

Bitget wyłącza opłaty za handel BTC i ETH

Inicjatywa ta nie tylko upamiętnia historyczne kamienie milowe BTC oraz ETH, ale także stara się przyspieszyć masową adopcję i zmniejszyć bariery wejścia dla nowych traderów.

W okresie promocyjnym, który trwa dwa miesiące, zarówno osoby handlujące jako maker, jak i taker dla par handlowych spot BTC/USDT i ETH/USDT będą cieszyć się zerowymi opłatami. Dodatkowo, handel bez opłat na Bitget rozciąga się na różne działania handlowe, w tym handel spot, boty handlowe i copy trading spot.

Cieszymy się, że możemy wprowadzić transakcje bez opłat dla par handlowych spot BTC/USDT i ETH/USDT. Ponieważ rynki kryptowalutowe w dalszym ciągu się odradzają i ewoluują, kluczowe znaczenie ma dla nas dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które wzmacniają pozycję traderów na wszystkich poziomach. Eliminując opłaty za transakcje spot, mamy nadzieję zachęcić więcej użytkowników do odkrywania ekscytującego świata kryptowalut

– powiedziała Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget oraz dodaje:

Ta kampania przynosi korzyści nie tylko istniejącym traderom, ale także otwiera drzwi dla nowych, którzy chcą zagłębić się w handel kryptowalutami bez martwienia się o opłaty transakcyjne. Usuwając bariery i oferując przyjazne dla użytkownika środowisko handlowe, Bitget dąży do wspierania kwitnącej i integracyjnej społeczności krypto.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że giełda Bitget wykazuje niezwykły wzrost aktywności na przestrzeni całego rynku kryptowalut i odporność na zewnętrzne niedźwiedzie czynniki osłabiające tę branżę. Jak przekazano w najnowszym raporcie od firmy, jej baza użytkowników przekroczyła poziom 25 milionów i odnotowano skok wolumenu obrotu spot o ponad 20%.

Co należy wiedzieć o Bitget?

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Halving bitcoinareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.