Faucet | Słownik | CrypS.

Faucet

Faucet – to strony internetowe lub aplikacje, które działają jako system nagród dla użytkowników, którzy wykonują określone zadanie – w zamian otrzymując małe kwoty w kryptowalutach.

Czym dokładnie jest faucet?

Faucet po polsku to kranik umożliwiający zarabianie niskich kwot w kryptowalutach na różnego rodzaju stronach internetowych czy aplikacjach mobilnych. Kranik wynagradza użytkownika za wykonanie zadania – najczęściej, jest to obejrzenie reklamy czy wypełnienie ankiety. Wartości nagrody jest uzależniona od danego kursu kryptowaluty czy obciążenia sieci.

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.