Dwa nowe tokeny na Binance, które można zgarnąć w ramach airdropu. Co wiadomo o Simon's Cat (CAT) i Pudgy Penguins (PENGU)? | Wiadomości | CrypS.

Dwa nowe tokeny na Binance, które można zgarnąć w ramach airdropu. Co wiadomo o Simon’s Cat (CAT) i Pudgy Penguins (PENGU)?

Binance airdrop

W tym tygodniu Binance dodało do swojej platformy kolejne kryptowaluty, na których odbiór w ramach zaplanowanego zrzutu może się załapać spora część użytkowników. Co istotne, oba te tokeny mają możliwość, aby dać zarobić inwestorom w ramach kilku programów. 


  • Binance w dniu 17 grudnia wylistowało tokeny CAT oraz PENGU.
  • Są one dostępne zarówno w ramach programu EARN, jak i rynku spot oraz futures, a także w opcji convert, margin.
  • HODLerzy tokena BNB mogą otrzymać nowo notowane coiny w ramach airdropu od Binance.
  • Szczegóły odnośnie odbioru tokenów w ramach zrzutu znajdziesz w tym miejscu.

Kolejna okazja dla łowców airdropów od Binance

Giełda Binance coraz bardziej poszerza swoją ofertę kryptowalut należących do segmentu memecoinów. To naturalna odpowiedź na potrzeby rynku, gdzie ta klasa cyfrowych aktywów budzi największe zainteresowanie wśród młodych inwestorów.

W dniu 17 grudnia na platformie tej pojawiły się dwa nowe tego  typu tokeny. Chodzi dokładnie o Simon’s Cat (CAT) i Pudgy Penguins (PENGU).

Co ciekawe, zostały one dodane również do programu Simple Earn i Auto-inwestycji.

Nabyć je możemy oczywiście za pośrednictwem opcji “Kup Krypto” lub alternatywnie “Convert”. Trading tymi coinami jest także możliwy na rynku futures oraz margin. Jest z czego wybierać.

Teraz krótkie info o samych projektach.

Pudgy Penguins (PENGU) to oczywiście kontynuacja serii niewymiennych tokenów (NFT), która cieszy się coraz większą popularnością w społeczności tej gałęzi cyfrowych aktywów. Token PENGU to jednak zwyczajny memecoin, pozbawiony jakichkolwiek praktycznych funkcjonalności, za którym nie stoją absolutnie żadne fundamenty.

Jego początek na rynku okazał się niezbyt udany, bowiem kurs po listingu na Binance zaliczył spadek o 50%, a jego wcześni inwestorzy ponieśli znaczne straty.

Przykład pewnego tradera, który zaliczył ogromną “wtopę” finansową stawiając na tę kryptowalutę opisaliśmy w tym miejscu. 

Simon’s Cat (CAT) również nie jest czymś, czemu dałbym szansę na zrewolucjonizowanie ekosystemu Web3. Jest to bowiem coin inspirowany brytyjską kreskówką stworzoną przez Simona Tofielda. Fabuła serialu jest podyktowana pod najmłodszy target widzów. Nie jest to raczej ewenement na miarę Simsonów czy South Park.

Z memicznymi kryptowalutami bywa różnie. Paradoksem jest fakt, że te “mało poważne” tokeny, posiadające stricte spekulacyjny charakter potrafią czasami wystrzelić w jednym momencie o kilkaset procent na swoim wykresie cenowym, po czym zaliczają silny spadek.

Mimo tego cieszą się ogromnym zainteresowaniem traderów i niektórzy potrafią zarobić na nich sporą kwotę (to nie jest porada inwestycyjna!). Jeżeli chcecie poznać szczegóły związane z opcjami handlu PENGU oraz CAP na Binance, odsyłam Was do oficjalnego ogłoszenia. 

Tokeny te można również zdobyć bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego. Wynika to bowiem z faktu, że zostały one dodane do programu Binance HODLer Airdrops. 

Szczegóły jak odebrać tokeny PENGU oraz CAT 

W tym przypadku nie trzeba już wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby załapać się na odbiór tokenów, bowiem zadziałał tu mechanizm wsteczny.

Jeżeli zablokowaliście swoje kryptowaluty BNB w ramach programów Simple Earn lub Produktach Elastycznych od Binance, to możecie ubiegać się o tokeny obu projektów. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Binance airdrop

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.