Hamster Kombat ma już 250 mln użytkowników. CEO Telegrama pisze o fenomenie Crypto Clickera i zapowiada jego token w sieci TON | Wiadomości | CrypS.

Hamster Kombat ma już 250 mln użytkowników. CEO Telegrama pisze o fenomenie Crypto Clickera i zapowiada jego token w sieci TON

Redaktor: Albert Czajkowski
Hamster Kombat Telegram
W tym artykule:

O mini aplikacjach działających na zasadzie gier typu Clicker w ostatnim czasie znów jest coraz głośniej. Boom na tego typu produkty napędza stale rosnąca popularność rozgrywki “Hamster Kombat”. Założyciel i CEO Telegrama w miniony czwartek publicznie pochwalił ten projekt.


  • Pavel Durov wskazał na dynamiczny wzrost liczby osób korzystających z mini aplikacji Hamster Kombat (przejdź do Hamster Kombat),
  • W ciągu każdego dnia do tej społeczności dołącza kolejne 4-5 milionów nowych użytkowników,
  • Dyrektor generalny Telegrama przekazał, że niebawem w sieci The Open Network (TON) rozpocznie się mint tokenów HMSTR.

Boom na Crypto Clickery

Diabeł tkwi w szczegółach, ale sukces danego projektu często wynika z jego prostoty. To ona właśnie przyciąga miliony osób z całego świata do grania w telegramowe gierki, nazywane potocznie “klikaczami” lub “crypto clickerami”.

Słowo “crypto” nie jest tu przypadkowe, bowiem gracze mogą liczyć na różne nagrody w postaci kryptowalutowych tokenów, a same platformy do gier oparte są właśnie na stojącej za kryptowalutami technologii blockchain.

O fenomenie tych gier, ich rodzajach oraz sposobach na generowanie dochodu pasywnego dzięki tego typu rozgrywkom pisaliśmy w tym miejscu.

Pavel Durov, czyli założyciel i dyrektor generalny komunikatora Telegram, za pośrednictwem którego korzysta się z tych mini aplikacji, wcześniej nie wypowiadał się za wiele na temat ich wyjątkowości. Aż do minionego czwartku.

Tego dnia bowiem na swoim oficjalnym kanale na Telegramie okazał swoje poparcie dla clickerowych projektów, podkreślając potencjał i rosnącą popularność gry Hamster Kombat.

Jak podkreślił, w ciągu zaledwie trzech miesięcy w tej mini aplikacji zarejestrowało się 239 milionów osób. Biorąc pod uwagę średnie tempo dołączania nowych użytkowników, czyli około 4-5 miliona osób dziennie, dziś to może być już około 250 milionów graczy.

Jak powiedziałem już kilka miesięcy temu, nadchodzi nowa fala miniaplikacji opartych na Telegramie, a obecnie liderem jest Hamster Kombat. Jego niesamowity rozwój pokazuje viralowy potencjał Telegramu jako platformy mini aplikacji

– napisał przedsiębiorca.

Hamster Kombat Telegram

Co więcej, Durov zapowiedział, że niebawem gracze Hamster Kombat będą mogli doświadczać kolejnych benefitów w postaci tokenów HMSTR, które będą wybijane w sieci The Open Network (TON), czyli blockchainie mocno połączonym z popularnym komunikatorem.

Jednakże jego założyciel nie podał konkretnej daty, kiedy możemy spodziewać się tokena od Hamster Kombat.

Na 12 lipca zaplanowany jest natomiast listing tej kryptowaluty na giełdzie KuCoin. Notowanie tokena już kilkukrotnie było przekładane w czasie, ale wszystko wskazuje na to, że przyszłym tygodniu wyląduje w końcu na tej platformie.

 

Hamster Kombat, czyli fenomen nielubiany przez władze

Kolejnym boostem napędzającym zainteresowanie internautów grą Hamster Kombat są na pewno doniesienia związane z problemami projektu w kilku krajach na tle prawnym. 

W Uzbekistanie osoby korzystające z tej mini aplikacji muszą się liczyć z tym, że grozi im za granie w Hamster Kombat aresztowanie oraz kary finansowe.

Co więcej, irańskie władze określiły projekt bronią w dobie “miękkiej wojny”, która ma napędzać Zachód.

Hamster Kombat Telegram

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.