Elon Musk i założyciel Dogecoina pokłócili się na Twitterze | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk i założyciel Dogecoina pokłócili się na Twitterze

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
elon musk twitter pozew
W tym artykule:

Współzałożyciel Dogecoina, Jackson Palmer został skrytykowany przez Elona Muska, którego dzień wcześniej nazwał oszustem.


We wczorajszym wywiadzie Palmer opowiedział, jak kilka lat temu dostarczył Muskowi skrypt do walki ze spamem na Twitterze. Według niego, miliarder nie mógł go uruchomić, ponieważ “nie zna się zbyt dobrze na programowaniu”.

Palmer nazwał również szefa Tesli i SpaceX oszustem i symulantem. Skrytykował jego działalność w branży kryptowalut i zamiary przejęcia Twittera. Musk w tweecie zamieszczonym po wywiadzie napisał:

Fałszywie twierdziłeś, że ten wycinek złego kodu Pythona pomoże rozwiązać problem botów. Moje dzieci pisały lepszy kod, gdy miały 12 lat.

Musk został zapytany, który język programowania jest lepszy. Odpowiedział, że Python jest bardziej odpowiedni do sztucznej inteligencji i “większości rzeczy”, JavaScript do tworzenia stron internetowych, a C/C++ do aplikacji o wysokiej wydajności.

Przypomnijmy, że Musk na początku kwietnia stał się największym udziałowcem Twittera. Zakupił bowiem pakiet 9,2% akcji w firmie za 2,89 mld dolarów.

14 kwietnia zaproponował kupno serwisu społecznościowego za ponad 43 miliardy dolarów, ale później zawiesił transakcję. W mediach pojawiły się bowiem informacje o zawyżonych wynikach oglądalności Twittera.

Mimo to biznesmen nadal jest zdecydowany na zakup. Jednym z jego głównych celów jest wyeliminowanie botów spamujących i cenzury.

elon musk twitter pozew

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.