Bitcoin 2021 Conference | CrypS.

Bitcoin 2021 Conference

Online + Miami
Bitcoin 2021 Conference Eventy
Nazwa:
Bitcoin 2021 Conference
Data:
4 czerwca 2021 - 5 czerwca 2021
Adres wydarzenia:
Online + Miami
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
299$ - 14,000$
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Bitcoin 2021 ma potencjał, aby ugościć od 5000 do 10,000 uczestników fizycznie w Miami oraz setki tysięcy zwolenników z całego świata online. Na wydarzeniu usłyszycie najbystrzejsze umysły z branży oraz dziesiątki przemówień dotyczących największej kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej, jaką jest BTC. Głównymi mówcami na wydarzeniu będą: Cynthia Lummis, Jack Dorsey, Michael Saylor, Nick Szabo i Tony Hawk. 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.