WienerAI wprowadza niespodziewany twist do zatłoczonego świata memecoinów | Wiadomości | CrypS.

WienerAI wprowadza niespodziewany twist do zatłoczonego świata memecoinów

Reklama

Memecoin nie są tak niestabilne, jak topowe projekty z rynku kryptowalut, ale za to tak różnorodne, jak poczucie humoru internautów. Liczba tego rodzaju tokenów stale rośnie, a najnowszym dodatkiem do kategorii zabawnych kryptowalut z psem jest WienerAI – token zyskujący popularność w zatłoczonej przestrzeni cyfrowych walut.


WienerAI robi to inaczej

Chociaż WienerAI to z pozoru memecoin jak każdy inny, sprytne oko inwestora szybko dostrzeże różnicę w potencjale nowego tokena. Wszystko zaczyna się od rozbudowanej fabuły, która ma wprowadzić użytkowników do świata WienerAI.

Zabawny jamnik został podobno wymyślony przez szalonego naukowca z przyszłości, który stworzył cybernetyczną psią sztuczną inteligencję – miała się ona stać najlepszym i najpotężniejszym memecoinem AI w historii.

WienerAI

Niestety podczas procesu tworzenia, do mieszanki DNA (przez przypadek?) został dodany tajemniczy gen. Efektem jest WienerAI – po części jamnik, a po części sztuczna inteligencja, a całość z daleka przypomina czworonożnego hot doga. Ta zabawna fabuła poruszyła wyobraźnię miłośników memów na całym świecie.

Pomimo wpadki można śmiało powiedzieć, że eksperyment zakończył się sporym sukcesem. Jamnik napędzany sztuczną inteligencją rzeczywiście twierdzi, że jest “najpotężniejszą sztuczną inteligencją we wszechświecie”, a murem za psiakiem stoi potężna armia wiernych fanów, zwana Jamnikarium.

Etos projektu wpływa na jego potencjał

W chwilę po premierze memecoin WienerAI zyskał oddaną rzeszę fanów, w tym inwestorów poszukujących tanich i nowych kryptowalut z potencjałem, jak i entuzjastów wdrażania rozwiązań AI do świata krypto.

Media społecznościowe projektu tętnią życiem – na Telegramie zgromadziło się ponad 1700 subskrybentów, a na platformie X ponad 5400 followersów. Uczestnicy społeczności chętnie dzielą się memami z jamnikiem, debatują nad kolejnymi etapami projektu i spekulują na temat przyszłości tokena $WAI po debiucie na giełdach DEX i CEX.

WiederAI token

Chociaż kupno i sprzedaż tokenów są ważne, równie istotne jest bycie częścią ruchu celebrującego kreatywność, innowacyjność i nieograniczone możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja i blockchain. Głównym pomysłem jest wykorzystanie AI w dobrym celu i sprzeciw wobec coraz częstszego oskarżania jej o największe zło.

Duży popyt na przedsprzedażowe tokeny $WAI

Ciekawa koncepcja przynosząca powiew świeżości do grona psich memecoinów przyniosła mierzalne skutki. Hucznie rozpoczęta przedsprzedaż tokenów $WAI zaowocowała zebraniem ponad 600 000 dolarów w pierwszych etapach ICO (w tym 350 tys. dolarów w pierwszej dobie od premiery). Ten imponujący wynik potwierdza atrakcyjność projektu i rosnące zaufanie inwestorów do jego potencjału.

Nutkę FOMO dodaje pozostawienie kilku kwestii w tajemnicy: jaki zespół stoi za projektem, jakie są rzeczywiste przypadki użycia tokena oraz kiedy można spodziewać się debiutu tokenów na giełdzie.

Bezproblemowa kompatybilność

WienerAI jest tokenem ERC-20 na blockchainie Ethereum. Do największych korzyści tego rozwiązania należy bezproblemowa kompatybilność z szeroką gamą zdecentralizowanych aplikacji i giełd. Pod podobnym kątem została zaplanowana tokenomika projektu – moneta ma stać się głównym stabilizatorem ekosystemu i przynosić społeczności sporo korzyści w dłuższym terminie.

Całkowita podaż tokenów $WAI wynosi 69 miliardów $WAI, z czego 30% przeznaczono do przedsprzedaży. Fani projektu mogą więc kupić coiny po najniższej cenie, jeszcze zanim projekt oficjalnie trafi na giełdy.

WiederAI

Aż 20% podaży przeznaczono na nagrody społecznościowe, które będą zachęcać do zaangażowania poprzez tworzenie treści i inne działania wspierające robienie szumu wokół projektu. Na cele marketingowe przeznaczono 20% tokenów. 10% ma zapewnić płynność po debiucie na giełdach zdecentralizowanych i scentralizowanych.

Ostatnie 20% podaży zostało przeznaczone na nagrody za staking. Staking jest zachętą do wspierania i kontroli podaży tokena $WAI. Nagrodą ma być wysoki roczny zwrot, który w momencie pisania artykułu wynosi 1325%. Inwestorzy przedsprzedażowi mają szansę na skorzystanie z najwyższych nagród, które będą maleć wraz z dodawaniem kolejnych monet do puli stakingu.

WienerAI – zabawny jamnik napędzany sztuczną inteligencją

Szał na monety memowe nigdy się nie kończy, a kolejne nowe projekty potwierdzają, że trudno liczyć na to, że pomysłowość twórców kiedyś się wyczerpie. Najnowszą sensacją w świecie krypto jest WienerAI, łączący w sobie elementy jamnika, hot doga i sztucznej inteligencji.

To połączenie przyciągnęło uwagę inwestorów, zachęcając ich do wzięcia udziału w przedsprzedaży, której wyniki mówią same za siebie. Uwaga: każdy etap presale trwa tylko dwa dni, po których cena $WAI rośnie.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.