Trezor obniża ceny swoich portfeli do 40% z okazji Black Week! | Wiadomości | CrypS.

Trezor obniża ceny swoich portfeli do 40% z okazji Black Week!

Filip Dzięciołowski
Trezor promocja 40%

Producent portfeli sprzętowych na nasze kryptowaluty przygotował wyjątkową ofertę dla swoich klientów z okazji trwającego Black Week! Zdobądź swój model z nawet 40-procentowym rabatem. 


Ostatnie miesiące pokazały, jak bardzo ważna jest samoopieka nad posiadanymi kryptowalutami. W ciągu tego roku wielokrotnie informowaliśmy Was o tym, że doszło do naruszenia różnych zdecentralizowanych protokołów, giełd kryptowalut oraz cyfrowych portfeli.

Nie zawsze inwestorzy, których środki zostały skradzione, otrzymywali potem rekompensatę od powierników, którym nie udało się dopilnować ich bezpieczeństwa. Dlatego warto jest postawić na przechowywanie swoich aktywów w zewnętrznych portfelach, w przypadku których to my jesteśmy w 100% ich właścicielami oraz odpowiadamy za ich ochronę.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich kryptowalut

Weźmy też pod uwagę, że ból spowodowany ich utratą zostałby na pewno spotęgowany poprzez fakt, że za rogiem czai się hossa na rynku kryptowalut, a większość z nich w ciągu ostatnich miesięcy pięknie odbiła na swoich wykresach cenowych i zapowiada się na jeszcze większe wzrosty.

Tak więc Black Week jest idealnym momentem, by nabyć portfel sprzętowy od Trezora, skoro producent ten wprowadził obniżkę cen dla wielu swoich flagowych modeli nawet do 40%! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu tej firmy!

Promocja trwa do 27 listopada, tak więc nie ma co czekać!

Trezor promocja 40%reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.