TREAT i SHI - Nowe tokeny od Shiba Inu (SHIB) | Wiadomości | CrypS.

TREAT i SHI – Nowe tokeny od Shiba Inu (SHIB)

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
shiba inu shib

Anonimowy twórca Shiba Inu, znany pod pseudonimem Shytoshi Kusama, ujawnił, że projekt wprowadzi nowy token o nazwie TREAT. Oprócz tego, zespół zamierza skoncentrować się na stablecoinie SHI, aby nie spotkał go los UST.


TREAT i SHI

“Shib Army We March On…” Tak Shytoshi Kusama zatytułował swoje najnowsze ogłoszenie dla użytkowników. Anonimowy szef projektu nakreślił w nim poważne problemy makroekonomiczne oraz “niedobory w różnych aspektach normalnego życia”, z którymi obecnie musi sobie radzić społeczeństwo.

Kusama twierdzi, że podczas tak niekorzystnych uwarunkowań, jednostki powinny przede wszystkim chronić swoje zdrowie psychiczne i duchowe oraz dbać o swoją rodzinę i majątek. Spadki na rynku powinny być również postrzegane jako strategiczny okres, w którym ludzie mogą dokonywać taktycznych inwestycji.

Kusama wyjaśnił dalej, jakie zmiany Shiba Inu ma zamiar wprowadzić w najbliższym czasie. Głównym celem projektu jest wydanie tokena nagradzającego o nazwie TREAT. Pomoże on utrzymać stabilność stablecoina SHI i wprowadzić nagrody do metaverse i blockchainowej wersji Shiba Collectible Card Game. Kusama podkreślił:

Jest to ogromny krok w ostatecznym lądowaniu tego ogromnego projektu do pełnej decentralizacji.

Ponadto, ograniczona podaż TREAT zostanie rozdana lojalnym członkom Shiba Inu, którzy byli częścią projektu w ciągu zarówno prosperujących, jak i trudnych miesięcy.

Kusama poruszył również temat SHI – stablecoina Shiba Inu. Przypominając o pewnych niepowodzeniach tego typu produktów (m.in. UST Terra), deweloper zapewnił, że zespół stojący za SHI został wzmocniony przez niezależnych programistów, których zadaniem jest zapobieganie podobnym sytuacjom.

Głównym założeniem stablecoina jest działanie zarówno na Ethereum jak i Shibarium (blockchain zaproponowany przez Ryoshiego – twórcę Shiba Inu).

Hejterzy Shiba Inu

Utworzony w sierpniu 2020 roku samozwańczy “Dogecoin killer” szybko zdołał zaistnieć na scenie kryptowalutowej. W pewnym momencie w zeszłym roku cena aktywa wzrosła o ponad 100 000 000%. Pomimo ogromnego zainteresowania nim, wielu twierdziło, że tokenowi brakuje konkretnych przypadków użycia, a jego sukces był napędzany przez czysty hype.

Według Kusamy, niektóre osoby wykazały nawet pewien rodzaj agresji wobec projektu, grożąc członkom zespołu Shiba Inu i ich rodzinom. Jego zdaniem taka postawa jest niewłaściwa, ponieważ deweloperzy ci pracowali jedynie na rzecz postępu memecoina:

Jaki jest twój cel? Czy jest nim zaszkodzenie projektowi? Szkodzić ludziom, którzy nie zrobili nic poza próbą uczynienia Shib najlepszym, jakim może być?

Kusama założył, że ludzie robią te ataki, aby spowodować spadki SHIB, a tym samym stworzyć okazję do zakupu. Warto zauważyć, że obecny kurs tokena w USD znajduje się 80% poniżej szczytu zanotowanego w październiku ubiegłego roku. Wtedy jego kapitalizacja rynkowa przekroczyła 40 miliardów dolarów. Dziś jest to tylko 6 miliardów.

shiba inu shib

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.