Token 99Bitcoins zarabia 1,5 miliona dolarów jako pierwszy w historii token BRC-20 Learn-to-Earn | Wiadomości | CrypS.

Token 99Bitcoins zarabia 1,5 miliona dolarów jako pierwszy w historii token BRC-20 Learn-to-Earn

Autor: Reklama
bitcoin

Projekt 99Bitcoins zapowiada się jako prawdziwa rewolucja na rynku kryptowalut. Nowy token Learn-to-Earn zarobił już 1,5 miliona dolarów w przedsprzedaży od wczesnych inwestorów, a zainteresowanie tym pionierskim projektem w mediach społecznościowych rośnie. 


99Bitcoins jest jednym z najbardziej znanych i najwcześniejszych serwisów edukacyjnych dotyczących bitcoina i stanowi cenione źródło informacji dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o nim oraz szerzej rozumianym temacie kryptowalut i blockchaina.

Do końca przedsprzedaży tokena platformy – $99BTC – pozostało tylko 3 dni. Po ich upływie, cena tokena wzrośnie z 0.00106 dolara za sztukę do 0.00107. Inwestorzy nie mają więc czasu do stracenia. 

99Bitcoin – nowy edukacyjny token w ekosystemie Bitcoina

Podczas gdy kurs BTC utrzymuje się w okolicach 70 000 dolarów i testuje możliwość ponownego wzrostu do rekordowych poziomów powyżej 74 000, coraz więcej osób na rynku krypto spekuluje na temat projektów powiązanych z ekosystemem króla kryptowalut.

To właśnie dlatego nietrudno się dziwić, że przedsprzedaż 99Bitcoins pozostaje w centrum uwagi.

99Bitcoins

Jak spekulują eksperci, zatwierdzenie ETF-ów na Ethereum jeszcze bardziej zwiększy zainteresowanie kryptowalutami oraz tokenem 99Bitcoins.

Po zatwierdzeniu funduszy ETF na bitcoina, ten wszedł do głównego nurtu finansowego, i zapewnił inwestorom regulowany, tani i łatwy sposób inwestowania w wiodący cyfrowy aktyw. Możliwość zatwierdzenia ETF-ów na Ethereum spowodowała ponowny wzrost cen kryptowalut, z BTC i ETH na czele.

Learn to earn

To wszystko jest dobrą wiadomością dla najlepszych serwisów edukacyjnych i informacyjnych o kryptowalutach, takich jak 99Bitcoins. 

Co wyróżnia 99Bitcoins spośród konkurencji?

99Bitcoins to przede wszystkim silne fundamenty protokołu $99BTC oraz innowacja w dziedzinie edukacji Web3. Te elementy wyróżniają projekt spośród konkurencji i potwierdzają obserwowany od niedawna trend zwiększonego zainteresowania przestrzenią kryptowalutową wśród osób, które wcześniej nie interesowały się tym tematem.

99Bitcoins ($99BTC) to projekt, który oferuje nowoczesną platformę edukacyjną, która monetyzuje edukację za pomocą modelu Learn-to-Earn, co zdaniem analityków przygotowuje token do odniesienia spektakularnego sukcesu po premierze giełdowej. 

Nie można przecenić wartości zaufania, które 99Bitcoins wzbudziło w wielu użytkownikach świata Web3.

Kanał 99Bitcoins na YouTubie posiada już 700 000 subskrybentów, zaś ich interaktywne kursy kryptowalutowe mają już ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników.

O wartości merytorycznej 99Bitcoins świadczy również dziedzictwo portalu, w tym jego ponad 10-letni staż, który daje mu przewagę nad konkurencją i daje gwarancję rzetelności jako edukatorowi.

Dzięki swojej renomie, platforma będzie w stanie przyciągnąć znaczną część nowych uczestników rynku kryptowalutowego, poszukujących najlepszych w swojej klasie zasobów edukacyjnych, na których mogą polegać.

Formuła Learn-to-Earn: jak zmonetyzować naukę?

99Bitcoins łączy model GameFi z systemem nagród, tablicą liderów i pasywnymi dochodami, aby stworzyć zachęcającą do nauki formułę Learn-to-Earn (ang. ucz się, by zarabiać). Koncepcja ta jest niezwykle prosta: użytkownicy zarabiają kryptowaluty, ucząc się o kryptowalutach.

99Bitcoins

Interaktywne moduły edukacyjne, quizy i samouczki są zaprojektowane z myślą o gamifikacji. Postęp użytkowników jest wzmacniany poprzez odblokowywanie kolejnych kursów, co oznacza więcej możliwości zdobywania nagród – w centrum systemu znajduje się token $99BTC, który sprawia, że nauka jest angażująca, przyjemna i opłacalna dla wszystkich użytkowników.

Nacisk 99Bitcoins na multimedia odpowiada rzeczywistości, w której użytkownicy dużo chętniej uczą się i zdobywają wiedzę, mając do dyspozycji nowoczesne pomoce audiowizualne, zamiast nużących i długich podręczników.

Poprzez rozbudowanie swojej aktualnej oferty, twórcy 99Bitcoins mają zamiar zaoferować użytkownikom obszerne interaktywne kursy, które obejmą wszystko, od podstaw blockchainów, przez podstawy portfeli kryptowalutowych, przewodniki typu How to?, aż po sygnały handlowe, strategie i zaawansowaną wiedzę techniczną.

Token $99BTC ma wiele do zaoferowania pod względem użyteczności, co sprawia, że niektórzy eksperci od kryptowalut uważają, że może być to jedna z najlepszych inwestycji z potencjałem na 10-krotny wzrost wartości.

99Bitcoins: historia platformy (i jej plany na przyszłość)

Korzenie 99Bitcoins sięgają 2013 roku, czyli na dwa lata przed powstaniem Ethereum i mniej więcej w tym samym czasie, gdy bitcoin zaczął funkcjonować w szerszej świadomości społecznej. 

99Bitcoins

99Bitcoins rozpoczął działalność jako BitcoinWithPayPal.com. Nazwa strony mówiła sama za siebie – portal służył popularyzowaniu wolności finansowej i wprowadzaniu nowicjuszy w świat krypto. 

Zawarcie w nazwie marki innej firmy nie spodobało się PayPalowi – portal musiał zmienić adres, i tak właśnie narodziła się marka 99Bitcoins.

Pionierstwo jest wpisane w DNA strony, dlatego jej przejście na Web3 wraz z przełomowym ekosystemem Learn-to-Earn zdaje się nieuniknione. Chociaż $99BTC ma wystartować jako token ERC-20, wkrótce po premierze przejdzie na standard BRC-20.

Łączna kapitalizacja rynkowa tokenów BRC-20 wynosi dziś nieco poniżej $2 miliardów – według analityków nie ma lepszego momentu, żeby wejść na ten rynek. 

99Bitcoins rozdaje 99 999 dolarów w bitcoinach wczesnym nabywcom w przedsprzedaży

Oprócz możliwości przedsprzedaży, 99Bitcoins prowadzi również airdrop BTC o wartości 99 999 dolarów. Będzie to oferta dostępna wyłącznie dla wczesnych inwestorów, którzy postąpią zgodnie z instrukcjami w sekcji przedsprzedaży na oficjalnej stronie internetowej.

99Bitcoins

Rozdaniem 99 999 dolarów w BTC twórcy projektu nagrodzą 99 wybranych uczestników. Uprawnienia możemy zyskać poprzez śledzenie, retweetowanie lub rejestrację na stronie internetowej.

Podsumowanie

99Bitcoins kontynuuje swoje dziedzictwo sprawiając, że Bitcoin i kryptowaluty stają się dostępne i zrozumiałe dla zwykłych ludzi.

Poprzez edukację, pomocne zasoby, a obecnie również formułę Stake-to-Earn, 99Bitcoins pomoże nowicjuszom wdrożyć i rozwijać swoje doświadczenie w świecie kryptowalut i zarobić nagrody podczas nauki. To doskonałe połączenie, które pomoże wielu osobom opanować wiedzę z zakresu kryptowalut.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.