Terra 2.0: kiedy dojdzie do airdropu tokenów? | Wiadomości | CrypS.

Terra 2.0: kiedy dojdzie do airdropu tokenów?

Michał Misiura
Terra luna 2.0 - kiedy dostanę airdrop

Po przegłosowaniu planu naprawczego Do Kwona i wczorajszym snapshocie, dotychczasowa Terra LUNA zamieniła się w Terrę Classic (LUNC). Kiedy możemy spodziewać się jednak otrzymania nowych tokenów Terra?


Według informacji podanych przez oficjalny profil Terry na Twitterze, nowy blockchain zostanie uruchomiony około 8 rano 28 maja. Wtedy też ma dojść do airdropu, który zostanie dokonany na pierwszym bloku nowej sieci LUNA.

Moja Terra znajduje się na giełdzie – czy wezmę udział w airdopie?

Jeżeli środki znajdowały się na jednej z giełd, które nie ogłosiły wsparcia dla Terra 2.0, najprawdopodobniej nie będzie szans na otrzymanie nowych tokenów. Jedną z platform, które zadeklarowały, że nie wezmą udziału w transformacji sieci była Zonda. (Sprostowanie od giełdy: “Nie podjęliśmy decyzji o wsparciu LUNA (lub jego braku) — na ten moment cały czas analizujemy sytuację i staramy się wybrać najlepsze rozwiązanie.”)

Giełdy, których użytkownicy otrzymają nowe tokeny Terra LUNA, to m.in:

W przypadku wyżej wymienionych platform nowa kryptowaluta pojawi się automatycznie w portfelach dotychczasowych posiadaczy Luny.

Terra 2.0: ile tokenów otrzymam?

Ilość nowej Terry, która trafi do użytkowników jest uzależniona od kilku czynników. Pierwszym z nich jest data zakupu kryptowaluty. Pomiędzy osoby, które posiadały mniej niż 10 000 sztuk Luny przed 7 maja, zostanie rozdzielone 30% ze 116 milionów nowych tokenów. Mają otrzymać one tokeny po kursie 1:1. Wszyscy kupujący Lunę później podzielą między siebie 10% z puli nowej kryptowaluty. W ich przypadku przelicznik wyniesie 1000:0145. Początkowo do obu grup trafi 30% tokenów, do których są uprawnione. Kolejne będą uwalniane na ich adresy przez następne 2 lata.

Wszystkie szczegóły na temat dystrybucji nowej Terry, znajdziecie w poprzednim wpisie na ten temat: Zielone światło dla Terra 2.0. Jak otrzymać nowe tokeny LUNA?


Dodatkowe wiadomości o Terra LUNA:

Terra luna 2.0 - kiedy dostanę airdropreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.