Te altcoiny zostaną w tym tygodniu odblokowane. Co jeszcze warto mieć na oku? | Wiadomości | CrypS.

Te altcoiny zostaną w tym tygodniu odblokowane. Co jeszcze warto mieć na oku?

Karolina Zawodnik
Co ciekawego w tym tygodniu na rynku kryptowalut

Nowy tydzień niesie ze sobą wiele ciekawych wydarzeń, istotnych dla społeczności wirtualnych walut. Na co należy zwrócić uwagę w nadchodzących dniach?


Z uwagi na to, iż rynek kryptowalut wykazuje podatność na wiele czynników, warto mieć się na baczności i z uwagą obserwować to, co może nadejść w najbliższym czasie. 

Poniedziałek (18 września 2023 r.)

Wedle wcześniejszych zapowiedzi, kryptowalutowy projekt dogelon mars (ELON) miał ogłosić dziś rozpoczęcie nowej inicjatywy związanej ze sztuczną inteligencją (AI). Jego programiści mają nadzieję na to, iż nowe przedsięwzięcie pomoże im w podniesieniu ceny wirtualnej waluty ELON, która od swojego ATH potaniała o ponad 99%. 

Początek tygodnia rozpoczyna także przesłuchanie amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oraz giełdy kryptowalut Binance, które zostało wcześniej odroczone. 

18 września br. doszło do odblokowania następujących altcoinów:

 • Lido DAO (LDO) – 0,89% z 1,35 mld dol.
 • Primer (ASTR) – 1,18% z 260,63 mln dol.
 • Echelon Prime (PRIME) – 2,87% z 96,02 mln dol.

Wtorek (19 września 2023 r.)

Jutro wydany zostanie generator wizualny wykorzystujący sztuczną inteligencję (AI) od projektu Baby Doge Coin (BABYDOGE).

We wtorek ujawnione zostaną także dane na temat wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych (CPI) w strefie euro w ujęciu rocznym. Oczekuje się, że wyniesie on 5,3%.

19 września br. dojdzie do odblokowania następujących altcoinów:

 • PlayZap (PZP) – 31,71% z 5,36 mln dol.
 • Winerz (WNZ) – 1,15 mln dol.

Środa (20 września 2023 r.)

W środku tygodnia ujawnione zostaną informacje na temat indeksu cen konsumpcyjnych (CPI) w ujęciu rocznym w Wielkiej Brytanii. Oczekuje się, że wskaże on 7,1%, podczas gdy poprzedni wynik to 6,8%. 

Tego samego dnia zapadnie także decyzja amerykańskiego banku centralnego odnośnie do stóp procentowych. Wiele osób oczekuje, iż dalsze podwyżki nie będą wprowadzane. Podczas konferencji prasowej Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC) swój komentarz wyda prezes Rezerwy Federalnej – Jerome Powell.

20 września br. dojdzie do odblokowania następujących tokenów:

 • Braintrust (BTRST) – 2,21% z 48,65 mln dol.
 • XANA (XETA) – 9,89% z 10,24 mln dol. 

Czwartek (21 września 2023 r.)

W czwartek dojdzie do uruchomienia sieci głównej projektu Stratos. Koncentruje się on na zapewnianiu skalowalnej, niezawodnej, samodzielnej pamięci masowej, bazy danych i sieci obliczeniowej. Jego dążenia koncentrują się także wokół zapewnienia solidnej infrastruktury i ułatwienia zdecentralizowanej adaptacji danych dla branży blockchain i Web 3.0.

Tego samego dnia znana giełda kryptowalut OKX zdelistuje tokeny HEGIC i MDA. Według informacji wydanej przez tę platformę wynika to z tego, że nie spełniają one już jej standardów notowań. 

21 września br. zapadnie również decyzja w sprawie stóp procentowych w Wielkiej Brytanii. Według oczekiwań może dojść do podwyżki o 25 punktów bazowych. 

W czwartek dojdzie do odblokowania następujących tokenów:

 • XPLA (XPLA) – 8,8 mln dol.
 • C2X (CTX) – 60,1 mln dol. 
 • Avalanche (AVAX) – 2,7% z 3,26 mld dol.

Piątek (22 września 2023 r.)

Na koniec tygodnia nie zapowiedziano żadnych istotnych wydarzeń. 22 września br. dojdzie jednak do odblokowania następujących altcoinów:

 • Covalent (CQT) – 3,69% z 40 mln dol.
 • Algorand (ALGO) – 0,43% z 746,13 mln dol.
 • Space ID – 4,93% z 77,09 mln dol. 

Sobota (23 września 2023 r.)

W sobotę dojdzie do uwolnienia następujących wirtualnych walut:

 • Bonfida (FIDA) – 17,43% z 15,9 mln dol.
 • Coin98 (C98) – 3,39% z 78,18 mln dol.

Niedziela (24 września 2023 r.)

W niedzielę dojdzie do uwolnienia następujących altcoinów:

 • Ribbon Finance (RBN) – 3,99% z 92,81 mln dol.
 • Mask Network (MASK) – 0,78% z 210,29 mln dol. 
Co ciekawego w tym tygodniu na rynku kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.