Slothana ($SLOTH) hitem Twittera! Kolejny duży memecoin od Solany? | Wiadomości | CrypS.

Slothana ($SLOTH) hitem Twittera! Kolejny duży memecoin od Solany?

Reklama
SLOTH memecoin

Memecoin SLERF, wykorzystujący wizerunek leniwca, stał się w ostatnim czasie sensacją, nawet jak na standardy memecoinów. Jak donosi Bloomberg, że SLERF w swoim najlepszym momencie odnotował wolumen obrotu przekraczający 2 miliardy dolarów. 


Natomiast Slothana (token $SLOTH) to nowy projekt z motywem leniwca, który szybko zdobywa uwagę inwestorów stanowiąc konkurencję dla $SLERF. Tym razem, leniwiec to pracownik biurowy, który za wszelką cenę chce uciec od rutyny codziennej pracy od 9 do 17. 

Dzięki tej zabawnej strategii marketingowej, Slothana zanotowała zyski rzędu 540 391 dolarów, w zaledwie kilka godzin. Czy jednak zyski ze $SLOTH faktycznie mogą uwolnić inwestorów z rutyny pracy w biurze? Sprawdzamy.

Kup $SLOTH

Solana: stajnia memecoinów z ogromnymi sukcesami?

Od DogWifHat po $SLERF, memecoiny oparte o blockchain Solany stają się gwiazdami rynku kryptowalut. $SLOTH znajduje się w centrum tej burzy zysków. 

Co więc wyróżnia memecoiny stworzone w sieci Solany, takie jak $SLOTH czy $SLERF spośród innych? Innowacja polega na przedsprzedażach bez etapów cenowych ani timera odliczającego czas do końca.

Zamiast tego, twórcy proponują proste rozwiązanie, w którym inwestorzy wysyłają kryptowalutę SOL na adres tokena, po czym monety zostaną wypłacone na adres odbiorczy portfela wysyłającego. Nie trzeba odbierać tokenów po zakończeniu przedsprzedaży, wystarczy usiąść, niczym leniwiec $SLOTH w biurze i poczekać na airdrop. 

Jako że za jeden $SOL kupimy aż 10 000 $SLOTH, uczestnicy rynku spodziewają się szybkiego wyprzedania całej puli memecoina. Warto wspomnieć także o tym, że po udanym zebraniu środków w przedsprzedaży, tak jak w przypadku $SLERF i innych memecoinów stworzonych na łańcuchu Solana, $SLOTH zostanie wprowadzony na scentralizowane giełdy (CEX).

$SLOTH fenomenem Twittera: czy szanse na wzrosty są realne?

$SLOTH okazał się bardzo popularnym tematem na Twitterze. Jako że memecoiny opierają swój sukces na zbudowaniu lojalnej społeczności fanów i inwestorów, zespół Slothany postanowił zainwestować większość czasu i funduszy na robienie właśnie tego.

Oprócz tego, zespół postanowił blisko śledzić strategię $SLETH, ulepszając niektóre jej aspekty. Jak głoszą media społecznościowe projektu, Slothana nie bierze jeńców – po airdropie, kryptowaluta ukaże się na na dużych zdecentralizowanych giełdach. 

Mimo niewielkich spadków od swojej najwyższej ceny wszechczasów, $SLERF wzrósł łącznie o 2839%. W ciągu ostatnich 24 godzin cena memecoina ponownie urosła o 25%, do poziomu 0,67 dolara. Największy zwrot z inwestycji, jaki przyniósł $SLERF to aż 5081% – $SLOTH planuje przewyższyć tą ogromną sumę.

SLOTH

Sensację wokół Slothany wzbudza fakt, że po internecie krążą ostatnio plotki o tym, że za projekt może być odpowiedzialny ten sam zespół, który stoi za $SMOG, inną monetą na Solanie, która odniosła ogromny sukces. 

Monety Solany takie jak $SLERF, $BOME czy $SMOG nie udają, że są czymś innym, niż śmieszne tokeny z humorystycznym i wiralowym potencjałem. Sugerując się danymi z przeszłości, wiążą się one jednak z prawie pewną gwarancją zysków. 

Kup $SLOTH

Slothana a potencjał wzrostu – analiza

Można by argumentować, że prawie każdy w świecie krypto – bez względu na to, ile czasu poświęca na konstruowanie swojego portfolio, i eksplorowanie obiecujących sektorów takich jak DeFi, czy sztuczna inteligencja, wydaje się ignorować głęboką analizę, jeśli chodzi o zakup memecoinów.

SLOTH X

Ważniejsze w tym przypadku może wydawać się czynnik mody i faktu, czy dany projekt jest na czasie. Oczywiście, czynnik ten sprawia, że rynek memecoinów jest najbardziej ryzykownym i nieprzewidywalnym pośród wszystkich gałęzi rynku krypto.

Przy odpowiednich umiejętnościach zespołu marketingowego, dany memecoin może jednak przynieść wysokie zyski, i utrzymać się na powierzchni, nawet długoterminowo. Według ocen analityków, zespół Slothany spisał się w tym zakresie znakomicie.

Slothana oddaje hołd memecoinowi $SLERF, a przede wszystkim samej Solanie. Mimo niegdysiejszej niechęci inwestorów do tego blockchainu (wywołanej głównie zaangażowaniem Sama Bankmana-Frieda oraz licznymi awariami), sieć zaczęła odzyskiwać siły na rynku na początku 2023 roku, stając się wyborem numer jeden wśród ekosystemów, na których warto uruchamiać projekty memecoinowe, będąc sporą konkurencją Ethereum.

Kup $SLOTH

SLOTH

Opłaty w wysokości 50 dolarów na rzecz weryfikatorów Ethereum w celu handlu nowym memecoinem jest dla wielu osób bardzo uciążliwe. To właśnie te dodatkowe koszta stanowią 

fundamentalny powód, dla którego Solana stała się łańcuchem idealnym dla twórców i traderów memecoinów. Pchany przez naprzód przez pozorną innowacje nowych projektów, blockchain Solany jest dziś najbardziej dynamicznie rozwijającym się na świecie. 


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

SLOTH memecoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.