Shiba Inu ma przed sobą byczą perspektywę. KangaMoon również może namieszać na rynku memecoinów | Wiadomości | CrypS.

Shiba Inu ma przed sobą byczą perspektywę. KangaMoon również może namieszać na rynku memecoinów

Autor: Reklama
KangaMoon

Kurs bitcoina (BTC) porusza się od kilku tygodni w przedziale między 65 tys. a 70 tys. dolarów. W międzyczasie na rynku kryptowalut wyraźnie widać wzrosty w segmencie memecoinów. 


Wartość Shiba Inu (SHIB) wzrosła o 170% od początku roku (YTD), co jest napędzane notowaniem na Nexo i hard forkiem Shibarium, podczas gdy KangaMoon (KANG), projekt znajdujący się w fazie przedsprzedażowej, wzrósł o 400%.

Przyjrzymy się cenom wszystkich trzech kryptowalut, aby określić, który z nich może najbardziej wzrosnąć.

Cena Bitcoina wciąż poniżej 70 000 USD. Co dalej?

Bitcoin (BTC) wykazał w zeszłym tygodniu poważny trend wzrostowy, który zapoczątkował wzrost również na całym rynku cyfrowych aktywów. Od początku roku kurs BTC wzrósł o 60% osiągając w marcu obecne ATH na poziomie 73 700 dolarów.

Biorąc pod uwagę czynniki ekonomiczne, start spotowych ETF-ów oraz kwietniowy halving, prognozy analityków mówią o zakończeniu tego roku na poziomie 100 000 dolarów.

Prognoza Shiba Inu po odpaleniu się memecoinów

Shiba Inu (SHIB) również znajduje się w trendzie wzrostowym po ostatnim hard forku Shibarium, czyli sieci stanowiącej rozwiązanie skalujące w warstwie 2. Dzięki temu transakcje na tym blockchainie stały się znacznie szybsze. Co więcej, kryptowaluta Shiba Inu została notowana na  platformie Nexo.

To sprawia, że SHIB jest dostępny dla jeszcze większej liczby osób i pozycjonuje go jako atrakcyjną kryptowalutę do inwestowania. Według prognozy ceny Shiba Inu może ona zakończyć czwarty kwartał 2024 r. ceną 0,000035 USD.

KangaMoon (KANG) osiąga szczyt 400% i może wznieść się 100 razy podczas startu

KangaMoon (KANG) to nadchodzący projekt, który podekscytował inwestorów, wprowadzając elementy Play-to-Earn (P2E) wraz z serwisem Social-Fi, w którym każdy może zdobywać nagrody, grając i aktywnie uczestnicząc w kanałach mediów społecznościowych.

W przeciwieństwie do innych kryptowalut, KangaMoon kładzie duży nacisk na użyteczność tokena KANG, co może zwiększyć jego wartość w dłuższej perspektywie, i pozycjonuje go jako jedną z najlepszych kryptowalut.

Wnikliwi inwestorzy kryptowalut uważnie przyglądają się temu projektowi, zwłaszcza że jego przedsprzedaż wykazała już niezwykłe bycze nastroje, przekraczające 6,6 miliona dolarów, a prognozy osiągnęły 8 milionów dolarów zebrane do końca miesiąca, ponieważ jest już domem dla ponad 20 000 użytkowników.

Projekt strategicznie przekracza ograniczenia nękające projekty napędzane szumem i ustanawia solidny ekosystem, w którym gracze mogą brać udział w turniejach lub walczyć o gromadzenie KANG lub NFT.

Zawiera również dedykowany rynek, a dzięki strategicznie satysfakcjonującej aktywności w mediach społecznościowych przed uruchomieniem z tokenem KANG zespół stworzył już dynamiczną i entuzjastyczną bazę użytkowników.

Takie podejście zaowocowało wzrostem udziału użytkowników i udostępniania treści, co może przełożyć się na potencjalnie wyższe przyszłe zyski.

Zespół zaskoczył nawet traderów, uruchamiając ograniczoną czasowo rundę bonusową po sukcesie 5. etapu przedsprzedaży, a token wzrósł z 0,005 USD do 0,025 USD, co oznacza trend wzrostowy o 400%.

Według analityków projekt ma potencjał do 100-krotnego wzrostu po notowaniach na głównych giełdach i oficjalnej premierze zaplanowanej na drugi kwartał 2024 roku, co pozycjonuje KANG jako najlepszą kryptowalutę do inwestowania.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.