Nexo

#111 NEXO
$1.47 6.39%
All Time High (ATH)
$4.63
16.11.2021
Market Cap
$823.76 M 6.39%
Rank 111 / 3,712
Wolumen (24h)
$14.37 M 6.39%
21 BTC
Podaż obiegowa
560000011
Max 1000000000

Wykres Nexo - Kurs NEXO

Przelicznik NEXO

NEXO
Nexo [NEXO]
USA
USD
Polska
PLN

Nexo - FAQ

Co to jest NEXO?

Jakie korzyści przynosi posiadanie tokena NEXO?

Jak działa linia kredytowa w Nexo?

Czy Nexo oferuje pożyczki pod zastaw NFT?

Gdzie mogę używać karty Nexo?

Jakie aktywa mogę zabezpieczyć na platformie Nexo?

Czy moje środki na platformie Nexo są bezpieczne?

Kryptowaluta Nexo - Informacje

NEXO to nie tylko symbol kryptowaluty, ale przede wszystkim kluczowy element ekosystemu Nexo – wiodącej platformy wymiany kryptowalut i udzielania pożyczek. Użytkownicy posiadający NEXO na swoich kontach na platformie Nexo korzystają z wielu przywilejów, takich jak wyższe stopy zwrotu z ich aktywów cyfrowych, darmowe nagrody krypto za zakupy kartą oraz zniżki na kredyty zabezpieczone kryptowalutą.

Kluczowe informacje:

  • NEXO to natywny token platformy Nexo.
  • Kompatybilność z ERC-20 i BEP-2.
  • Użytkownicy korzystają z wyższych stóp zwrotu, nagród i zniżek.

Początki Nexo i jej ewolucja

Rozpoczynając swoją działalność w 2018 roku jako platforma udzielania pożyczek kryptowalutowych, Nexo szybko stała się pionierem linii kredytowych opartych na krypto. Dziś jest to kompleksowy ekosystem finansowy, w którym użytkownicy mogą kupować, sprzedawać, wymieniać i zastawiać swoje kryptowaluty. Najnowszym dodatkiem do oferty jest Nexo Card – pierwsza na świecie karta kredytowa zabezpieczona kryptowalutą.

Ekosystem Nexo

Z ponad czterema milionami klientów na całym świecie, Nexo zyskuje na popularności, szczególnie po wprowadzeniu produktu Earn w 2020 roku. Umożliwił on użytkownikom otrzymywanie odsetek od przechowywanych aktywów cyfrowych, przyciągając wielu nowych entuzjastów kryptowalut. Dzięki Nexo, początkujący mogą z łatwością zakupić swoje pierwsze kryptowaluty, natomiast doświadczeni użytkownicy mogą zaciągać pożyczki pod zastaw krypto.

Natychmiastowa Linia Kredytowa w Krypto

Nexo umożliwia klientom otwarcie linii kredytowej w krypto w sposób natychmiastowy. Dzięki wykorzystaniu kryptowaluty jako zabezpieczenia, użytkownicy mogą pożyczać środki z dostępem do nich w ciągu 24 godzin.

NFT Lending Desk

Użytkownicy mogą również zaciągać pożyczki pod zastaw swoich NFT, takich jak Bored Apes czy CryptoPunks. Nie wymaga to sprzedaży aktywów cyfrowych, a użytkownicy mogą pożyczać do 20% wartości swoich NFT.

Giełda Kryptowalutowa Nexo

Przez lata Nexo rozwijało również własną giełdę kryptowalutową, oferując popularne monety oraz oferując udogodnienia, takie jak Nexo Booster, umożliwiający zakup większej ilości ulubionych kryptowalut.

Karta Nexo

Wprowadzona w kwietniu 2022 roku karta Nexo pozwala użytkownikom wydawać wartość ich kryptowalut bez konieczności sprzedaży. Posiadacze karty mogą korzystać z niej wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard.

Token NEXO

Token NEXO, wprowadzony w 2018 roku, nieustannie dostarcza korzyści użytkownikom platformy Nexo. Obejmują one wyższe stopy procentowe, niższe stawki pożyczek oraz darmowe wypłaty na ich platformie.

Nexo Giełdy - gdzie kupić

Nexo - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię

Newsy i Artykuły

NEXO $1.47 6.39%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.