Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [25.04.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [25.04.2024]

Filip Dzięciołowski
Kursy kryptowalut 25.04.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 25 kwietnia 2024 r.


Spis treści:


Cardano przyniosło straty 65% inwestorów. Co jest nie tak?

Inwestowanie długoterminowe w kryptowaluty potrafi przynieść różne rezultaty i często dość zaskakujące. Niektórzy HODLerzy po czasie mogą sobie pozwolić na wyjście z danej pozycji na naprawdę dużym plusie, a innym pozostaje płacz i myślenie, co dalej… Najnowszy raport od IntoTheBlock pokazał, które projekty z rynku cyfrowych aktywów dały zarobić w dłuższym przedziale czasu, a które sprawiły, że inwestorzy pozostają pod kreską.

Czytaj więcej: Bitcoin i TRX najbardziej rentownymi kryptowalutami. Topowy altcoin zawiódł 65% inwestorów

Arthur Hayes mocno krytykuje pewną postawę traderów

Arthur Hayes twierdzi, że spora część osób z rynku kryptowalut nie potrafi dobrze wykorzystać tego, że mamy na nim obecnie hossę. Zdaniem tego biznesmena, inwestorzy w dalszym ciągu są ograniczeni przez własny strach, przez co popełniają kluczowy błąd.

Czytaj więcej: Popełniacie duży błąd, nie róbcie tak – Arthur Hayes zwraca się do inwestorów kryptowalut

Telegram będzie windą Toncoina na nieznane dotąd szczyty

Toncoin to jeden z tych projektów na rynku kryptowalut, który obecnie ma wiele powodów do celebrowania i notuje świetne wyniki na swoim wykresie cenowym. Fundamenty jego ekosystemu są naprawdę solidne, a ponowna integracja jego sieci z działaniami Telegrama jeszcze bardziej go uskrzydla. Przyjrzyjmy się więc, jakie perspektywy stoją przed tym altcoinem i jego blockchainem.

Czytaj więcej: Czy Toncoin jest warty inwestycji? Co łączy go z Telegramem? Analiza techniczna TON

Górnicy bitcoina dalej notują gigantyczne przychody. To dobrze, ale i niepokojące

Mogłoby się wydawać, że mining bitcoina po halvingu znajdzie się w nieciekawej sytuacji dot. rentowności tych działań. W końcu przecież nagroda dla górników za każdy nowo wydobyty blok została pomniejszona o 50%. Okazuje się jednak, że roboty im nie brakuje i notują w dalszym ciągu spore zyski. Jednakże nie wszyscy są zadowoleni z powodów tej sytuacji.

Czytaj więcej: Górnicy bitcoina dalej notują zyski pomimo halvingu. Znamy przyczynę

ETF-y na BTC dopiero się rozkręcą. Wszystko do teraz było badaniem rynku?

Ostatnie tygodnie nie były zbyt łaskawe dla ceny bitcoina, ale też nie możemy mówić, by działo się na tym polu coś złego. Wzrosty króla kryptowalut po kilku miesiącach w końcu wyhamowały, a wielu inwestorów mogło w międzyczasie jeszcze coś dokupić na dołku. Doszło również do największej likwidacji długich pozycji od października 2023 roku. Co dalej? Analityk Standard Chartered Bank wskazuje czynniki, które niebawem wybiją kurs BTC po kolejne szczyty.

Czytaj więcej: Oto sposób, by doprowadzić kurs bitcoina do 150 000 USD przed końcem roku

Maksymalistów bitcoina będzie przybywać – twierdzi były CTO Coinbase

Balaji Srinivasan wskazał na patologiczne działania amerykańskiej Rezerwy Federalnej, która w dalszym ciągu nie radzi sobie wystarczająco z tamtejszą inflacją. Były menadżer giełdy Coinbase wskazuje na kolejne problemy budżetowe USA, co tylko osłabi pozycję dolara wśród inwestorów. Jego zdaniem z czasem coraz więcej osób przekona się do tego, że to bitcoin jest najsilniejszą walutą na rynku i staną się jego maksymalistami.

Czytaj więcej: Ta rewolucja zrodzi jeszcze więcej bitcoin maxi. Były CTO Coinbase pisze o wojnie z dolarem

Kursy kryptowalut 25.04.2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.