Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [21.06.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [21.06.2024]

Kursy kryptowalut 21.06.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 21 czerwca 2024 r.


Spis treści:


LayerZero zbiera cięgi za zasady swojego airdropa. Społeczność krypto podzielona

Airdropy to temat wywołujący często skrajne emocje w społeczności kryptowalut. Ktoś się nie załapał, a mu się “przecież należało” lub ktoś zgarnął spory procent z przeznaczonej do zrzutu puli, a nie do końca był do tego uprawniony. Tym razem jednak fanów projektu LayerZero spolaryzowała informacja dotycząca… opłaty za tokeny z airdropa, co jest jakby zaprzeczeniem idei takiej akcji. Zdania są mocno podzielone.

Czytaj więcej: LayerZero w ogniu krytyki przez kontrowersyjny zapis w regulaminie ich airdropu. Token ZRO poleciał w dół

Kupuj ETH na podobnym poziomie, co BTC – CIO Bitwise przedstawia zalety tej strategii

Maksymaliści bitcoina uważają, że jest on jedyną słuszną kryptowalutą w ekosystemie cyfrowych aktywów i żadna inna nie jest nam w zupełności potrzebna. CIO firmy Bitwise uważa jednak, że nie warto kierować się tym myśleniem, gdyż koło nosa przechodzi nam naprawdę fajna okazja inwestycyjna w postaci etheru. Przedstawił więc kilka powodów za tym, by zainteresować się największym z altcoinów.

Czytaj więcej: HODLujesz bitcoin? Oto 3 powody, dla których powinieneś kupować także Ethereum

Bliźniacy Winklevoss przeznaczają spore kwoty na wsparcie Donalda Trumpa

Branża kryptowalut w USA wydaje się mówić jednym głosem w kwestii tego, kto powinien wygrać listopadowe wybory prezydenckie w tym kraju. Prominentne postacie z tego rynku w coraz większej ilości zaczynają deklarować poparcie dla Donalda Trumpa, a słynni bliźniacy przekazali miliony dolarów w BTC na wsparcie jego kampanii.

Czytaj więcej: Bracia Winklevoss nie pozostawiają suchej nitki na Joe Bidenie i przekazują ogromną darowiznę na kampanię Trumpa

Booking.com ostrzega przed falą scamów w branży turystycznej!

Uważajcie na platformy, przez które rezerwujecie noclegi i transport na wyjazdach! Branża turystyczna w internecie jest pełna scamów przeprowadzanych za zasadzie phishingu. Szefowa topowej firmy do bookingów nieruchomości opowiedziała o rosnącym problemie tego zjawiska. Nie chcecie chyba, by odkładany długo pieniądz na fajny urlop został w moment ukradziony przez oszustów.

Czytaj więcej: AI problemem w branży turystycznej. Poziom oszustw phishingowych wzrósł o 900% – alarmuje Booking.com 

Kurs bitcoina spada dalej. Coraz bardziej zauważalne niedźwiedzie nastroje

Korekta na rynku bitcoina utrzymuje się w dalszym ciągu. Oczywiście, jest to kolejna okazja do zakupów, nim kurs cyfrowego złota zacznie kolejną podróż na północ. Ciekawy jest jednak aktualny stosunek negatywnych głosów dot. tego aktywa wobec tych optymistycznych. Dane pokazują, że inwestorzy detaliczni tracą zainteresowanie bitcoinem. Skończyła im się cierpliwość?

Binance wspiera superfuzję AI. Z giełdy zniknie kilka tokenów

Z platformy Binance w najbliższym czasie zniknie 8 par handlowych dla rynku spot związanych z tokenami AI. To nie wszystko, kontrakty terminowe oraz boty tradingowe dotyczące tych coinów także zostaną wyłączone. Ma to związek z planowaną fuzją trzech projektów z tego segmentu rynku kryptowalut.

 

Kursy kryptowalut 21.06.2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.