Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [14.06.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [14.06.2024]

Kursy kryptowalut 14.06.2014

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i technologii blockchain z 14 czerwca 2024 r.


Spis treści:


Wszystko jasne, wiemy kiedy najpóźniej ruszą ETF-y na ether w USA

Przewodniczący SEC przemawiał wczoraj w Senacie USA podczas debaty dot. krajowego budżetu na przyszły rok. Nie zabrakło niewygodnych pytań o to, czym jest ether, które kryptowaluty to papiery wartościowe i jak jest klasyfikować. Gary Gensler jak zawsze migał się od wszelkich odpowiedzi, jednakże padła jedna ważna deklaracja. Powiedział, kiedy w końcu ruszą ETF-y dla rynku spot etheru.

Czytaj więcej: Wiadomo, kiedy najpóźniej ruszą ETF-y na Ethereum w USA

Elon Musk pozwany przez inwestorów Tesli! Poszło o AI

Ekscentryczny miliarder narobił sobie kolejnych wrogów i znów ma to związek ze sztuczną inteligencją (AI). Jego ostatnie decyzje dot. działań Tesli były zaskoczeniem dla wielu osób, ale można było stwierdzić, że “w tym szaleństwie jest metoda”. Jednakże inwestorzy Tesli uważają, że jej CEO robi firmę nieco na boku na korzyść swojego młodego startupu.

Czytaj więcej: Inwestorzy Tesli pozwali Elona Muska! Miliarder celowo osłabiał firmę na swoją korzyść

Trump robi przysługę kryptowalutom – dyskusja Cathie Wood z CEO Coinbase

Przenikanie się kryptowalut ze sceną polityczną w USA jest widoczne w ostatnim czasie w coraz większym stopniu. Temat listopadowych wyborów pojawił się więc podczas wczorajszej debaty na nowojorskiej konferencji branżowej. Cathie Wood dostrzega zalety działań Donalda Trumpa, a Brian Armstrong niechętnie wypowiadał się w tej sprawie.

Czytaj więcej: Czy kryptowaluty potrzebują Donalda Trumpa? CEO Coinbase i Cathie Wood dyskutują podczas State of Crypto Summit

Michael Saylor grubo poleciał podczas prelekcji na konferencji BTC Prague

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak prezentuje się w pełnej okazałości filozofia byłego CEO MicroStrategy dotycząca bitcoina, to teraz macie okazję ją poznać lepiej. Michael Saylor podczas swojej prelekcji na konferencji BTC Prague na pewno wykazał się specyficzną charyzmą i zaskoczył wielu widzów. Czy jednak trochę nie przesadził z formą oraz ekspresją?

Czytaj więcej: Michael Saylor niczym ksiądz w kościele. Przedstawił “21 zasad Bitcoina” podczas swojego wystąpienia

Amerykański rynek BTC napędzi dalszą hossę na bitcoina – uważa CEO CryptoQuant

Świat w dalszym ciągu kręci się wokół dolara. Nawet rynek cyfrowych aktywów musi się liczyć z amerykańską walutą, o czym napisał dziś parę słów znany analityk -Ki Young Ju, czyli CEO CryptoQuant.

Czytaj więcej: Rynek BTC w USA jest kluczem do rozwoju hossy – CEO CryptoQuant wyjaśnia dlaczego

Trezor prezentuje nowy model i kilka nowych rozwiązań dla klientów

Topowy producent portfeli sprzętowych na kryptowaluty zaprezentował podczas BTC Prague swoje 3 nowości produktowe. Firma ogłosiła również uruchomienie specjalnej usługi wdrożeniowej, która ma pomóc klientom konfigurować ich urządzenia.

Kursy kryptowalut 14.06.2014reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.