Czym jest Binance NFT IGO i jak go używać? [Crypto 101] | CrypS.

Czym jest Binance NFT IGO i jak go używać?

3 min
Redakcja
igo binance nft Binance

Technologia blockchain jest coraz częściej wykorzystywana w sektorze gamingowym. Wraz z rosnącą popularnością powstaje mnóstwo nowych projektów, które pozwalają osiągać inwestorom lukratywne zyski. Jak jednak inwestować w tego typu gry? Jednym ze sposobów jest wzięcie udziału w IGO na największej giełdzie kryptowalut Binance. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy co to jest IGO, dlaczego warto wziąć w nim udział oraz jak to zrobić na platformie Binance NFT. Tak więc, zaczynamy!

Co to jest IGO?

IGO to skrót od Initial Game Offering. Jest to też najnowszy trend w branży kryptowalut. Założenie jest podobne do ICO (Initial Coin Offering). Jedyną różnicą jest to, że podczas Initial Game Offering, platforma hostuje różne projekty gier. Za pomocą Binance NFT inwestorzy mogą włożyć swoje pieniądze w projekty gamingowe oferowane przez Binance NFT. Gdy przedsięwzięcie zostanie uruchomione na wiodących giełdach kryptowalut lub stanie się popularne w społeczności, mogą liczyć na lukratywne zwroty z inwestycji.

Jak działa IGO na Binance NFT?

IGO na Binance NFT będzie składać się z różnych zasobów. Od przepustek wczesnego dostępu, przez bronie i przedmioty, po skórki Binance i wiele więcej. Każdy z dropów będzie posiadał własną stronę docelową. Dzięki temu użytkownicy przed inwestycją będą mogli dokładnie zbadać daną grę, w którą chcą zainwestować.

Na stronie danego projektu, znajdziesz informacje takie jak: krótki opis, plany rozwoju, dostępne do sprzedaży NFT i wiele więcej. Wszystko to jest niemal identyczne jak w przypadku każdego innego niewymiennego tokena dostępnego na platformie Binance NFT.

Dlaczego Binance postanowiło stworzyć nową platformę? Ponieważ gry NFT stanowiły aż 50% całkowitego wolumenu tego sektora. Niestety, nie istniała żadna dedykowana platforma, która pozwalałaby im na rozwój społeczności. Zwłaszcza po wprowadzeniu ostatniego zakazu przez Steam.

Korzyści z Binance NFT IGO

Korzystanie z Binance NFT IGO wiąże się z wieloma korzyściami. Są to m.in.:

 • Binance oferuje wczesny dostęp do inwestycji w NFT danych projektów. Oznacza to, że będziesz mógł dokonać inwestycji jeszcze przed oficjalną premierą.
 • IGO oferowane na Binance NFT będą ekskluzywne. Dzięki temu masz pewność, że dany drop będzie dostępny tylko i wyłącznie na Binance NFT.
 • Binance zaoferuje swoim użytkownikom IGO po niższych cenach. Oznacza to, że twój potencjalny zwrot z inwestycji może być jeszcze wyższy.

 Jak Kupować NFT z Binance NFT IGO?

Jeżeli masz już konto na Binance, do wzięcia udziału w IGO możesz wykorzystać środki ze swojego obecnego portfela. Zakupy możesz dokonać w kilku prostych krokach, które są identyczne jak w przypadku nabycia każdego innego NFT na Binance NFT. Oto co musisz zrobić:

 1. Wejdź na binance.com i zaloguj się na swoje konto. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem, konto możesz założyć klikając w ten link.
 2. Przejdź do Binance NFT klikając link znajdujący się na górze ekranu. Alternatywnie możesz kliknąć tutaj. binance nft
 3. Następnie u góry ekranu kliknij przycisk “Gaming / IGO”.gaming/igo
 4. Wybierz interesujący cię projekt i kliknij “Enter”.nadchodzące igo
 5. Wybierz odpowiadający Ci produkt (w tym przypadku posługujemy się IGO StarShark) i kliknij “Buy Mystery Box”starsharks nft igo
 6. Teraz zostaniesz przeniesiony do podstrony produktu, na której znajdziesz szczegółowe informacje, tj. cena, dostępność, opis itd. Zakup NFT wygląda identycznie jak w przypadku każdego innego niewymiennego tokena na Binance NFT. nft binance
 7. To tyle. Po zakupie NFT pojawi się on w Twoim portfelu. W kolejnym akapicie wyjaśnimy w jaki sposób wyciągnąć NFT z Binance NFT do innych gier.

Jak wyciągnąć NFT z Binance NFT?

Wyciągnięcie NFT z platformy Binance NFT jest niezwykle intuicyjne. Oznacza to, że nikt nie powinien mieć problemu z wykonaniem tej operacji. Aby to zrobić wystarczy wykonać kilka poniższych kroków:

 1. Zaloguj się na swoje konto Binance i przejdź do platformy Binance NFT. Alternatywnie możesz kliknąć w ten link. Przeniesie cię on bezpośrednio w odpowiednie miejsce.
 2. Teraz kliknij w zakładkę “Aktywa NFT”, a następnie “Wypłać”.
 3. Wybierz aktywo, które chcesz wypłacić i kliknij “Zatwierdź”.
  igo nft wyplata
 4. Teraz wyświetli Ci się sieć, na której znajduje się dany niewymienny token. Aby wyciągnąć NFT musisz posiadać natywne monety danej sieci. Są one potrzebne, aby pokryć opłatę transakcyjną.
  wyplata - krok 2 binance nft
 5. Wybierz adres portfela, na który chcesz przenieść aktywo. Jeżeli nie zsynchronizowałeś jeszcze żadnego adresu kliknij “Dodaj Portfel” i postępuj według instrukcji.
 6. Pamiętaj, że wypłaty NFT z Binance NFT są realizowane partiami. Transfery są przesyłane co 4 godziny, 6 razy dziennie.

Podsumowanie

Initial Game Offering to kolejny trend, który może okazać się ciekawą opcją inwestycyjną dla fanów Play to Earn oraz fanów NFT. Z pewnością będziemy przyglądać mu się bliżej i śledzić losy tej nowej formy listowania tokenów NFT powiązanych z grami.

 

Wpis nie stanowi porady inwestycyjnej. Nie zachęcamy do zakupu tokenów NFT. Każda decyzja zakupowa powinna być dokładnie przemyślana.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.