Polski projekt Uniqly wszedł w tym momencie na Uniswap ze swoim tokenem UNIQ | Wiadomości | CrypS.

Polski projekt Uniqly wszedł w tym momencie na Uniswap ze swoim tokenem UNIQ

Konrad Juszczyk
Polski projekt Uniqly wszedł w tym momencie na Uniswap ze swoim tokenem UNIQ

Gorący polski projekt Uniqly.io opierający swoje działanie na NFT, wszedł dziś o 17:00 ze swoim natywnym tokenem na pierwszą giełdę, jaką jest zdecentralizowany Uniswap.

Czym jest Uniqly?

NFT są bez wątpienia jednym z najgorętszych tematów w branży kryptograficznej tego roku, a sprzedaż pracy Beepla za 69 milionów dolarów tylko potwierdziła, że rozpoczęła się era produktów NFT. Polski startup wszedł na falę z niesamowitą precyzją, ponieważ Uniqly bazuje właśnie na tej technologii. Firma oferuje zestaw narzędzi, umożliwiający rozwój gospodarki NFT, dając twórcom i konsumentom nieograniczone możliwosci korzystania z tego rynku.

Dzięki Uniqly użytkownicy będą mogli przekonwertować swoje dzieła NFT na fizyczne odpowiedniki oraz sprzedawać je na rynku. Upraszczając Uniqly.io jest mostem pomiędzy światem NFT, a światem rzeczywistym, a celem projektu jest przeniesienie realnej wartości na rynek NFT. Już podobnego rodzaju działania odbywały się w ostatnim czasie jak np. spalenie dzieła Banksyego, a następnie sprzedaż go w formie NFT. Jednak Uniqly nie daje tylko jednej funkcji, a tworzy cały ekosystem oparty na luce w niszy stale rosnącego rynku dóbr cyfrowych.

  • Generator – Każdy użytkownik platformy może stworzyć token NFT na stronie uniqly.io za pomocą specjalnego generatora. Umożliwia on wygenerowanie cyfrowej wersji ponad 40 różnych produktów jak czapki, koszulki, bluzy, czy maski i kostumizacji ich. Jest on zrobiony z myślą o celebrytach chcących spieniężyć w łatwy sposób swoją popularność tworząc pewnego rodzaju merch, dla swoich fanów.
  • Rynek – Dzięki ekosystemowi Uniqly, będziemy mogli handlować tokenami NFT. Za pomoca specjalnych funkcji będzie można stworzyć unikalną stronę docelową, która umożliwi nam sprzedaż niewymiennych tokenów.
  • Escrow Jest to rozwiązanie, które umożliwi depozytowanie produktów fizycznych i zamianę ich na cyfrowy odpowiednik w formie NFT.
  • Materializacja – Ostatnia najważniejsza i chyba najciekawsza funkcja całego systemu to materializacja wszystkich zasobów NFT na platforime. Uniqly daje możliwość użytkownikom zmaterializowania ulubionych tokenów NFT, nawet tych poza systemu w formie 3D, na płótnie lub w inny sposób.

Listing na Uniswap

Przedsprzedaż tokenów UNIQ została podzielona na 5 rund i została sprzedana za łączną kwotę 1,940,000 USD. Wszystkie z nich zostaną odblokowane stopniowo w ciągu 20 tygodni po notowaniu na Uniswap. No ale co z tym notowaniem? No właśnie, natywny token od Uniqly wszedł na Uniswap równo o 17:00 i tam go póki co tylko znajdziecie. Kurs UNIQ odnajdziecie pod tym linkiem. Token, który znajdziemy na Uniswap odpowiada za ekonomie platformy. Posiadanie tokenów UNIQ otworzy drogę użytkownikom do różnych korzyści, takich jak zniżki, dywidendy, możliwość stakingu tokenów oraz dostęp do limitowanych kolekcji specjalnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu wykonawczego, dobremu pomysłowi i gorącemu rynkowi NFT, Uniqly znajduje się na trajektorii wzrostowej. Możliwość tworzenia oryginalnego merchu przez celebrytów to jedno, a drugie to domy mody lub inne firmy walczące z falsyfikatami, które dzięki Uniqly będą mogły zadbać o autentyczność produktów na rynku.

Polski projekt Uniqly wszedł w tym momencie na Uniswap ze swoim tokenem UNIQreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.