Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 25.11.2021
 • Morgan Stanley zwiększa ekspozycję na BTC
  Morgan Stanley nadal zwiększa swoją ekspozycję na Bitcoin poprzez kupno znacznej ilość akcji GBTC (Grayscale Bitcoin Trust).
 • JPMorgan: Potencjał wzrostu ETH jest wyższy niż BTC
  Bitcoin może i jest na większości nagłówków, jednak największy bank w Ameryce – JPMorgan Chase twierdzi, że Ethereum, czyli druga najcenniejsza kryptowaluta na świecie, może być lepszą inwestycją, niż cyfrowe złoto.
 • Działka w grze Axie Infinity NFT została sprzedana za 550 ETH
  Użytkownik Lunacian #789512 zapłacił 550 ETH (w momencie pisania tego tekstu około 2,46 miliona dolarów) za kawałek wirtualnej ziemi w grze Axie Infinity NFT. Przedstawiciele projektu podkreślali, że jest to największa taka akwizycja w historii branży.
 • Umiera chomik trader Mr.Gox
  W poniedziałek 22 listopada zmarł chomik handlujący kryptowalutami o imieniu Mr. Gox. Poinformowali o tym jego właściciele. Początkowo portfel pana Goxa został wyceniony na 390 USD. Według najnowszych danych chomik zarobił w swojej karierze nieco ponad 98 euro, a jego portfel urósł o 19,72%.
 • Celsius pozyskuje dodatkowe 350 milionów dolarów
  The Celsius Network, scentralizowana platforma pożyczkowa kryptowalut, zwiększyła kwotę funduszy zebranych podczas rundy inwestycyjnej Serii B do 750 milionów dolarów. Firma została wyceniona na 3,25 miliarda dolarów.
 • Według Grayscale Metaverse urósł 10-krotnie
  Gigant inwestycyjny kryptowalut, Grayscale, opublikował raport na temat metaverse, szacując, że „okazja rynkowa” na wprowadzenie metaverse do głównego nurtu może w ciągu najbliższych kilku lat być warta ponad 1 bilion dolarów. Według raportu odsetek aktywnych użytkowników Metaverse wzrósł 10-krotnie między początkiem 2020 r. a czerwcem 2021 r.
 • Zakaz kryptowalut w Indiach
  Rząd Indii ogłosił w tym tygodniu, że wprowadzi ustawę o kryptowalutach i przepisach dotyczących oficjalnej waluty cyfrowej 2021, kiedy zbierze się na sesji zimowej w poniedziałek. Ustawa ma na celu głosowanie ustawodawcze w sprawie stworzenia oficjalnej waluty cyfrowej, jednocześnie nakładając zakaz na „wszystkie prywatne kryptowaluty”. Jednak kierownik ds. marketingu WazirX wezwał do uspokojenia, biorąc pod uwagę wcześniejsze groźby rządu.
podsumowanie dnia w kryptowalut 25.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.