Tracisz na rynku krypto? Może czas nabyć chomika | Wiadomości | CrypS.

Tracisz na rynku krypto? Może czas nabyć chomika

Konrad Juszczyk
mr goxx

Chomik handlujący kryptowalutami na Twitchu znany jako Mr.Goxx posiada specjalną klatkę, z której dokonuje transakcji na rynku kryptowalut. W ciągu ostatnich 3 miesięcy wartość porfela gryzonia wzrosła o 30%, to lepszy wnik niż fundusz Warrena Buffeta Berkshire Hathaway (spadek 2%), czy sam Bitcoin (wzrost około 20%).

Mr.Goxx czyli chomik handlujący kryptowalutami

Pewien deweloper połączył bieżnię dla gryzonia i dwa tunele z czujnikami optycznymi wykrywającymi ruch, dzięki którym Mr.Goxx podejmuje decyzje inwestycyjne. Chomik biegając po bieżni wybiera jedną z kilkudziesięciu wstępnie wybranych kryptowalut, a następnie może skorzystać z dwóch tunelów, które służą do kupna lub sprzedaży aktywów. Fenomen powstał w czerwcu, jednak całość nabrała rozgłosu ostatnio po nagłośnieniu sprawy przez CNBC.

Ile zarobił ten mały trader?

Chomik posiada na Twitchu własny kanał, gdzie streamowane są wszystkie jego ruchy, razem z profitami i stratami jakie poniósł. Dodatkowe statystyki Mr.Goxx’a publikowane są na Reddicie i Twitterze. Dotychczas najlepsze transakcje chomika to:

  • Zakup tokena Chiliz (CHZ) w cenie 23,6 USD i sprzedaż po 36,44 USD (+ 54%)
  • Zakup tokena Pantos (PAN) za 23,57 USD i sprzedaż za 35,33 USD (+ 50%)
  • Zakup tokena Dogecoin (DOGE) za 23,79 USD i sprzedaż za 34,8 USD (+ 50%)
wyniki chomika handlującego kryptowalutami
Zestawienie wyników Mr.Goxx’a z rynkiem

Największym aktywem w portfelu Mr.Goxxa jest Tron (TRX). Chomik kupił go pięć razy, a od pierwszej transakcji cena kryptowaluty wzrosła o 40%. Zainteresowanych zapraszamy na kanał handlującego chomika na Twitchu oraz Twitterze. Ostrzegamy jednak, że day-trading może być zgubny dla początkujących inwestorów (nawet jeżeli wykorzystujesz do tego rodzaju działań uzdolnionego chomika).

mr goxx
reklama
reklama