Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 25.03.2021
 • Delegalizacja Bitcoina jest wysoce prawdopodobna
  Podczas wywiadu z Yahoo! Finance, założyciel Bridgewater Associates – Ray Dalio powtórzył swoje wcześniejsze przewidywania. Dalio Już wcześniej twierdził, że rządy mogą zakazać Bitcoina. Teraz jednak taki scenariusz staje się bardziej prawdopodobny.
 • Coinsquare przekaże dane klientów urzędowi podatkowemu
  Kanadyjskie władze podatkowe, Canada Revenue Agency (CRA), wygrały batalię sądową o dostęp do danych klientów giełdy kryptowalutowej Coinsquare i wygląda na to, że CRA będzie chciało uzyskać ich jeszcze więcej.
 • Sprzedaż dowcipów w formie NFT
  Rosyjski prezenter telewizyjny i komik Michaił Szats wystawił na aukcji żarty w formacie niewymienialnych żetonów (NFT). Aukcja odbędzie się od 1 do 7 kwietnia na platformie OpenSea. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.
 • Bitci zostaje sponsorem McLaren Racing
  Turecka giełda kryptowalut Bitci.com podpisała umowę sponsorską z McLaren Racing, stając się oficjalnym partnerem zespołu wyścigowego Formuły 1 brytyjskiego producenta samochodów.
 • Etap pilotażowy CBDC na Jamajce od maja
  Bank of Jamaica (BoJ) planuje pilotaż swojej waluty cyfrowej banku centralnego (CBDC) od maja do grudnia. Organ finansowy współpracuje z irlandzką firmą technologiczną eCurrency Mint w celu wsparcia wdrożenia.
 • Sąd w USA nałożył 571 mln USD kary na nieistniejącą osobę
  Amerykańska Komisja Giełd i Papierów Wartościowych (CFTC) uzyskała wyrok dla dyrektora kryptowalutowej piramidy Control Finance. Benjamin Reynolds ma zapłacić 571 mln dolarów grzywny. Problemem jest to, że nie istnieje.
 • New York Times wystawił na sprzedaż NFT
  Dziennikarz New York Times, Kevin Roose, umieścił na aukcję swój token NFT. W chwili pisania tego tekstu do zakończenia aukcji pozostało 10 minut. Najwyższa oferta to 250 ETH (około 400,000 USD).
 • Kapitalizacja Tethera przekroczyła 40 mld USD
  Kapitalizacja rynkowa Tethera (USDT), największego stablecoina, przekroczyła 40 miliardów dolarów. Nowy kamień milowy ma miejsce zaledwie dwa miesiące po przekroczeniu bariery 30 mld USD.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 25.03.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.