Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 23.11.2021
 • MercadoLibre zaoferuje portfel kryptowalutowy
  Mercadolibre, największa platforma e-commerce w Ameryce Łacińskiej zwiększa swą obecność w branży kryptowalutowej.
 • Bitcoin nadal poniżej 60 tys. USD
  Spadek wartości bitcoina poniżej poziomu 60 tys. USD przyprawił wielu inwestorów o ból głowy. Oczekiwano, że po korekcie do poziomu 55,6 tys. USD wartość kryptowaluty natychmiast odbije, jednak w ciągu ostatnich 24 godzin BTC nadal znajdował się poniżej granicy 60 tys. USD.
 • W Ethereum 2.0 stakowane są już ETH warte 35 mld USD
  Ethereum w ciągu ostatnich siedmiu dni nie radziło sobie najlepiej. Mimo to, inwestorzy nadal wlewali ETH w kontrakt depozytowy Ethereum 2.0.
 • FCA inwestuje w szkolenie pracowników w zakresie krypto
  Brytyjski Financial Conduct Authority (FCA) ogłosił przetarg dla zewnętrznych konsultantów, aby wspomóc szkolenie pracowników w zakresie ryzyka prania pieniędzy i finansowania terroryzmu, jakie niesie ze sobą branża kryptowalut.
 • Binance ogłosiło, że ​​zajmuje się kwestią klientów dotkniętych awarią transakcji DOGE
  Wczoraj w wyniku niepowodzenia aktualizacji oprogramowania, Binance przeprowadził nieznaną liczbę transakcji użytkowników DOGE sprzed kilku lat. Po tym, jak środki przeszły z zimnego portfela giełdy na konta osób trzecich, witryna zażądała od nadawców pierwotnych transakcji rekompensaty za szkody po aktualnym kursie i zablokowała ich salda. Sytuację tą nagłośnił Elon Musk na Twitterze.
 • FBI ostrzega przed oszustwami w bankomatach kryptowalutowych
  Kreatywność przestępców rośnie, a dzięki zastosowaniu dobrze znanych sztuczek, udaje im się dokonywać oszustw kryptowalutowych w całkiem nowy, nieznany dotąd sposób.
 • Citigroup powiększy swój zespół ds. kryptowalut o kolejne 100 osób
  Jeden z wiodących amerykańskich banków – Citigroup Inc. (Citi) – planuje zwiększyć swoje wysiłki w zakresie kryptowalut. Instytucja w tym celu zatrudni kolejne 100 osób.
 • MFW ponownie krytykuje Salwador za przyjęcie bitcoina
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) po raz kolejny ostrzegł, że bitcoin stwarza zbyt wiele zagrożeń dla stabilności finansowej, żeby mógł być prawnym środkiem płatniczym, tak jak ma to miejsce w Salwadorze.
podsumowanie dnia w kryptowalut 23.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.