Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 20.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 20.01.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 20.01.22]
 • Czy Korea Południowa zniesie zakaz ICO?
  Kandydaci na prezydenta z dwóch wiodących partii politycznych Korei Południowej opowiedzieli się za zniesieniem zakazu ICO.
 • Opera wypuszcza wersję beta nowej krypto przeglądarki
  Opera, norweska firma stojąca za popularną przeglądarką internetową, udostępniła wersję beta swojego nowego Crypto Browser Projekt.
 • Wiceprzewodniczący ESMA wzywa do zakazu kopania kryptowalut w UE
  Erik Thedéen – wiceprzewodniczący Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) kontynuuje lobbing na rzecz zakazu miningu kryptowalut w UE.
 • SEC od 2013 roku nałożyła na rynki kryptowalut ok. 2,35 mld USD kar
  Jak wskazuje Raport Cornerstone Research z 19 stycznia, Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) od 2013 roku nałożyła blisko 2,35 mld USD kar na uczestników rynku aktywów cyfrowych. SEC w latach 2013-2021 przeprowadziła w sumie 97 działań egzekucyjnych. Z tego 58 spraw to sprawy sądowe. Pozostałe 39 to postępowania administracyjne.
 • Zonda jest pierwszą europejską giełdą, która otrzymała licencję w Kanadzie
  Zonda ogłosiła dziś, że otrzymała licencję na działanie w Kanadzie. Licencja daje Zondzie możliwość działania w kraju jako Money Services Business (MSB) ze skutkiem natychmiastowym. Jednocześnie jednak nakłada na Zondę konieczność realizacji określonych zobowiązań.
 • Chainalysis: proste ataki umożliwiają przejmowanie milionów
  Zgodnie z raportem opublikowanym przez firmę analityczną Chainalysis, cryptojacking stanowił 73% całkowitej kwoty wyłudzonej przez adresy związane ze złośliwym oprogramowaniem w latach 2017-2021.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 20.01.22]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.