Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.12] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.12]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto 15.12
  • Kolekcja cyfrowych dzieł NFT sprzedana za 3,5 miliona dolarów

21 dzieł sztuki inspirowanych technologią, naturą czy nawet Gwiezdnymi Wojnami stworzonych przez artystę pod pseudonimem Beeple zostało sprzedanych na aukcji za ponad 3,5 miliona dolarów.

  • Mining City startuje z Electric Cash i trafia na listę ostrzeżeń OSC

Wskazywane jako potencjalna piramida Mining City ogłosiło premierę nowej „kryptowaluty”. Po wyraźnym spadku kursu BTCV oraz mniejszych wpływach z rekrutacji, na scenę wkracza Electric Cash.

  • Mt. Gox tworzy projekt planu naprawy

15 grudnia Mt. Gox złożył projekt planu rehabilitacji w celu zwrotu środków użytkownikom giełdy. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem opublikowanym na stronie internetowej, tokijski sąd okręgowy i egzaminator dokonają przeglądu projektu planu rehabilitacji i zdecydują, czy kontynuować postępowanie.

  • Giełda Binance rozpoczęła wysyłkę swoich kart Visa do klientów z Europy

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez największą kryptowalutową giełdę na świecie, użytkownicy z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) powinni już wkrótce otrzymać swoje karty. Giełda poinformowała również, że klienci, którzy zamówili kartę, w swoim portfelu mogą dokończyć proces dostawy.

  • Ledger SCAM cały czas działa i to skutecznie!

Ledger SCAM, który rozpoczął się w lipcu, kiedy z firmy wykradziono dane osobowe klientów zaczął się nasilać. Coraz więcej osób otrzymuje wiadomości e-mail i SMS-y zachęcające do podania prywatnych kluczy.

  • Grayscale ma już 13 miliardów dolarów w zasobach kryptograficznych

Zarządzający aktywami cyfrowymi Grayscale Investments przekroczył kolejny kamień milowy, osiągając 13 miliardów dolarów aktywów. Firma posiada 10,82 mld w BTC, 1,72 mld w ETH oraz resztę w altcoinach.

  • Binance dodaje obsługę kibicowskich tokenów PSG i Juventusu

Giełda kryptowalut Binance nawiązała strategiczną współpracę z firmą blockchain Chiliz, operatorem platformy Socios.com służącej do emisji tokenów dla klubów i organizacji sportowych i rozrywkowych. W ramach partnerstwa Binance udostępni możliwość dystrybucji tokenów kibicowskich na platformie Launchpool.

  • CoinDeal Derivatives: 50 PLN dla nowych użytkowników

CoinDeal Derivatives – platforma do handlu kryptowalutami z dźwignią ogłosiła promocję w postaci 50 złotych dla nowych użytkowników. Środków nie można wypłacić, ale do klienta należy wypracowany nimi zysk.

  • Władze w Estonii cofają licencje ponad 1000 firmom kryptograficznym

Estonia stała się nie tylko mekką kryptowalut, ale także wylęgarnią organizacji zajmujących się praniem brudnych pieniędzy za ich pośrednictwem. Aby naprawić sytuację i utrzymać swoją reputację na światowych arenach politycznych i finansowych, kierownictwo kraju zadecydowało o cofnięciu licencji firmom, które przeprowadzały podejrzane transakcje lub nie przedstawiły dokumentacji do kontroli państwa. W rezultacie ponad tysiąc firm kryptowalutowych straciło licencje.

Podsumowanie dnia w krypto 15.12
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.