Binance dodaje obsługę kibicowskich tokenów PSG i Juventusu | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje obsługę kibicowskich tokenów PSG i Juventusu

Mariusz Przepiórka
binance poradnik

Giełda kryptowalut Binance nawiązała strategiczną współpracę z firmą blockchain Chiliz, operatorem platformy Socios.com służącej do emisji tokenów dla klubów i organizacji sportowych i rozrywkowych. W ramach partnerstwa Binance udostępni możliwość dystrybucji tokenów kibicowskich na platformie Launchpool.

Pierwsze dostępne tokeny będą wyemitowane przez kluby piłkarskie Paris Saint-Germain i Juventus Turyn, a ich posiadacze będą mogli m.in. uzyskać nagrody za staking. Tokeny PSG i JUV zostaną wylistowane na Binance już 21 grudnia. Będą one dostępne w parach walutowych z BTC, USDT i BUSD.

Chiliz na platformie Socios.com emitowała również tokeny takich klubów jak Barcelona, Istanbul Basaksehir, Atlético Madrid, Galatasaray, Roma i wielu innych organizacji. Zdaniem Changpenga Zhao, prezesa Binance, firma Chiliz stała się częścią kryptowalutowego świata właśnie dzięki kibicowskim tokenom. W jego opinii mają one ogromny potencjał, by dotrzeć z kryptowalutami do mainstreamowych odbiorców na całym świecie.

binance poradnik
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.