Karty Binance Visa w drodze do klientów z Europy | Wiadomości | CrypS.

Karty Binance Visa w drodze do klientów z Europy

Mariusz Przepiórka
karty binance lecą do europy

Binance, największa kryptowalutowa giełda na świecie, rozpoczęła wysyłkę swych kart Binance Visa do klientów z Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym 14 grudnia, użytkownicy z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) powinni już wkrótce otrzymać swoje karty. Giełda poinformowała, że klienci, którzy zamówili kartę, w swym portfelu mogą dokończyć proces dostawy.

Wraz z premierą fizycznych kart w regionie EOG, giełda Binance dodał również obsługę ETH do swojej kryptowalutowej karty debetowej, dzięki czemu klienci mogą teraz płacić również tą walutą. Giełda wskazała, że wystarczy przenieść ethereum do portfela karty i ustawić tą walutę jako preferowaną metodę płatności.

Fizyczna karta Binance Visa ma dzienny limit wydatków na poziomie 8700 EUR (10 600 USD). Dzienny limit wypłat z bankomatu wynosi 290 EUR (350 USD). Zgodnie z zapowiedziami, do 2021 roku karty te oferują cashback w wysokości do 8% oraz zerowe opłaty. Według informacji przedstawianych przez Binance, jest to najwyższy dostępny cashback na rynku. Karta Binance, obsługiwana przez Swipe, działa jak tradycyjna karta debetowa, z tą różnicą, że można zasilać ją różnymi kryptowalutami (BTC, BNB, SXP i BUSD).

Wkrótce premiera w kolejnych krajach

Giełda Binance oficjalnie zaprezentowała swoją kartę kryptowalutową Binance Visa w lipcu 2020 i zapowiedziała jej debiut w krajach EOG. Wówczas giełda zapowiadała, że proces wysyłki fizycznych kart zostanie przeprowadzony w ciągu kilku miesięcy. Od momentu ogłoszenia planów dotyczących karty Binance Visa w kwietniu 2020 roku, Binance aktywnie promuje nowy produkt. Po wprowadzeniu karty w krajach EOG, giełda ogłosiła zamiar rozszerzenia oferty karty na cały świat. Jednym z krajów wymienianych w gronie kolejnych rynków dla karty Binance Visa jest Rosja.

karty binance lecą do europy
reklama
reklama